Ruska ponuda za NIS

DellBoy-011

Elita
Poruka
22.568
nije ni postojala, koštunica&brothers su bili izdašni:

Šojgu: Sami ste ponudili cenu, a mi smo pristali

Na novinarsko pitanje o tome da li je Rusija i gde kupila jeftinije naftnu kompaniju, ruski ministar Sergej Šojgu je odgovorio:
- Dobro, nemojte da prodajete ako vam je jeftino. Vi ste procenili, vi ste ponudili cenu, mi smo kazali da pristajemo - rekao je Šojgu.
 
nije ni postojala, koštunica&brothers su bili izdašni:

Šojgu: Sami ste ponudili cenu, a mi smo pristali

Na novinarsko pitanje o tome da li je Rusija i gde kupila jeftinije naftnu kompaniju, ruski ministar Sergej Šojgu je odgovorio:
- Dobro, nemojte da prodajete ako vam je jeftino. Vi ste procenili, vi ste ponudili cenu, mi smo kazali da pristajemo - rekao je Šojgu.

Ako pristanu na ovo Dinkić i Tadić, izgubiće veliki deo poštovanja birača.
Bez obzira na to, za ovu odvratnu situaciju je najviše kriv Koštunica i trebalo bi ga kroz sud pozvati na odgovornost.
 
nije ni postojala, koštunica&brothers su bili izdašni:

Šojgu: Sami ste ponudili cenu, a mi smo pristali

Na novinarsko pitanje o tome da li je Rusija i gde kupila jeftinije naftnu kompaniju, ruski ministar Sergej Šojgu je odgovorio:
- Dobro, nemojte da prodajete ako vam je jeftino. Vi ste procenili, vi ste ponudili cenu, mi smo kazali da pristajemo - rekao je Šojgu.

Vidi, vidi, kako je napad najbolja odbrana?!!!
Pa Sojgu je to rekao i za Tadica, a ovo tvoje "brothers" iz uvoda teme odnosi se upravo i na njega. Uostalom, sto smo ponudili, ima da dovrsimo i prodamo do kraja!:otkacio:
 
Ako pristanu na ovo Dinkić i Tadić, izgubiće veliki deo poštovanja birača.
Bez obzira na to, za ovu odvratnu situaciju je najviše kriv Koštunica i trebalo bi ga kroz sud pozvati na odgovornost.

koja glupost kostunicu........dokle cete da napadate neduzne ljude vi maloumnici.

ceo ds treba u kaFez,a ti spominjes kostunicu.

dinkica u zatvor(da ne kazem nesto gore) zato sto nije potpisao na vreme i igra se sa sudbinom srbije,i sa ruskom podrskom za kosovo.

rusima se treba izvinuti i dati im jos dzabe.
 
Vidi, vidi, kako je napad najbolja odbrana?!!!
Pa Sojgu je to rekao i za Tadica, a ovo tvoje "brothers" iz uvoda teme odnosi se upravo i na njega. Uostalom, sto smo ponudili, ima da dovrsimo i prodamo do kraja!:otkacio:
Pa nije mu valjda Tadić brat? Ja mislim da su mu braća Mihajlov, Popović, Nikitović.
Nego, šta ako rusi zayebu pa dobijemo samo regionalni tok umesto magistralnog?
Šta smo onda uradili i gde je računica?
 

Back
Top