Ekskurzije

coca_girl

Zainteresovan član
Poruka
137
Zanima me kako vi gledate na ekskurzije,priliku da nesto korisno vidite,ucvrstite prijateljstva,ili pak priliku da sa nekim budete,naravno ne zaboravljam pijane noci,koje ce se danima posle toga prepricavati...
 
Bahahahha, genijalno. kao jejejejje idemo na ekskurziju da se napijemo.
Ako ces se napiti to mozes da uradis i u parku i potrosis mnogo manje para.

Nikada mi nisu bili jasni ljudi koji idu na ekskurzije samo da se napiju il da kupuju.
Secam se par devojaka sto su isle sa mnom u razred...idemo u Egipat, verovatno nikada vise nece otici tamo ..
Cim su dosle , prvo pitanje " Jao profesoooriceee jel ima u Egiptu Mangoo i Zara"...
 
Bahahahha, genijalno. kao jejejejje idemo na ekskurziju da se napijemo.
Ako ces se napiti to mozes da uradis i u parku i potrosis mnogo manje para.

Nikada mi nisu bili jasni ljudi koji idu na ekskurzije samo da se napiju il da kupuju.
Secam se par devojaka sto su isle sa mnom u razred...idemo u Egipat, verovatno nikada vise nece otici tamo ..
Cim su dosle , prvo pitanje " Jao profesoooriceee jel ima u Egiptu Mangoo i Zara"...

Vau tebi nije jasno....i odma je sve glupo....pffffffff
 
:lol: Boze...
Ja sam volela exkurzije, jer su to bili jedini periodi kad smo kao odeljenje bili stvarno slozni. Nisam se napijala ni na jednoj, jer nisam ni bila u tom fazonu tada, al je zato maturska bila havarija!
Mada, bilo je i neprijatnih trenutaka, koje je teshko zaboraviti.
I nikad nismo ishli u shopping na exkurzijama, nikada!
 
Zanima me kako vi gledate na ekskurzije,priliku da nesto korisno vidite,ucvrstite prijateljstva,ili pak priliku da sa nekim budete,naravno ne zaboravljam pijane noci,koje ce se danima posle toga prepricavati...

Na to gledam kao na ludovanje:super: Tamo mogu da odem i da radim sta hocu jer me niko ne zna... Mogu da stvaram nova prijateljstva. Jos uvek se dop sa nekom Jelenom koju sam upoznao pre 2 god u N.S.(ustvari sad cu da je cimnem...nisam odavno):lol:
Te pijane noci su se uvek pricale i uvek ce se pricati:ok:A jos ako se s nekim pobijem...! To se obavezno prica... Pogotovo ako idemo u neko mesto gde su ljudi koje mrzimo:lol::mrgreen:
 
Bacanje para na glupost i kurcenje pred drustvom!! Kao sto si i rekla nema sta da se vidi,neces se mnogo sprijateljiti sa nekim a sve ce se svoditi na opijanje i na takmicenje ko ce vise popiti a to mogu da iskupim drustvo i da odmo u neki birtiju da pijemo,neko ce mozda i uspeti da povali jedinu kurvu u odeljenju a neko ce mozda i probati prvi put cigare pa ce posle 3 meseca biti pod utiskom i kurciti se time,sve u svemu large bullshit!! Sve sto tamo mogu da uradim mogu i "ovde" samo bacanje para i gubljenje vremena!
 
Bahahahha, genijalno. kao jejejejje idemo na ekskurziju da se napijemo.
Ako ces se napiti to mozes da uradis i u parku i potrosis mnogo manje para.

Nikada mi nisu bili jasni ljudi koji idu na ekskurzije samo da se napiju il da kupuju.
Secam se par devojaka sto su isle sa mnom u razred...idemo u Egipat, verovatno nikada vise nece otici tamo ..
Cim su dosle , prvo pitanje " Jao profesoooriceee jel ima u Egiptu Mangoo i Zara"...

Ekskurzija u EGIPAT??????
 
Nikad nisam cula da se za srednjoskolske ekskurzij ide van Evrope i avionom pa mi je to malo cudno....
Ja sam isla u 3 u Prag i Bec,u 4 Italija Francuska Spanija...
 

Back
Top