INCEST

cera1@spinter.net

Početnik
Poruka
43
Posle seksa, jednom mi kaže jako tiho: Ti si mi najbolji... Šta? Njene reči se okreću po sobi i kao bumerang me opale po glavi. Duuu!!! To kume! Mislim se, laže kučka. Sada ozbiljno govorim. Sa njom pri svakom polnom odnosu sam dao maksimum. Da ona svrši uvek. Bar tako ja mislim. Ja nisam važan. Velika većina njenih momaka je mislio samo na sebe. Pale su predrasude što je najvažnije. Moja prema njoj. Uopšte nije bezdušna, hladna, proračunata. Nežna je i osetljiva. Njene prema meni. Njeno ulično vaspitanje. Raspršile su se njene predrasude o meni. Shvatila je mnoge stvari. Ona je jako mlada. Takve žene kao ona je teško uz sebe zadržati. Jednom će mi je neko preoteti. Pripremam se za to. Na to moram da računam. Ali imaću uspomenu. Snaćiću se opet nekako sa nekom drugom. Već smo zajedno više od pola godine. Nikad duže nije bila sa nekim momkom. Želim da je oplodim. Da imamo bebu.
Opet o brki. Vozim auto. Brki na putu pokvaren kamion. Maše mi za pomoć. Usporavam. Pokažem mu srednji prst. Onda sve brže. Gas i... vroom. Audi sisa stodevedeset. Jiipi! Ne smem brže. Smanjujem dobro brzinu i pevam: - Puši brko ko te ****, ona može i bez tebe!!! Narodna pesma. Tradicional. Da li je ono sa Marinom bio incest? Da li ironično zvuči za ovaj slučaj narodna poslovica: Teško svuda svome bez svojega? - Marina i ja smo svoji. Rodbina. Ona mi je pomogla da osvojim devojku. A da nje nije bilo. Popusio bih. To kume!
:heart:
 

Back
Top