IMAM PROBLEM - UJED

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

pajce 1205

Poznat
Poruka
9.577
Ajde sad da vas vidim....Dosta se vise druzite sa ljubimcima od mene...Verovatno ste imali slican problem...Ja nikada do sada.

Pre pola sata ujeo me moj macak dok sam pokusavao da ga razdvojim iz zara borbe sa drugim macorom...

Evo ovako doslovce izgleda mesto ujeda na mojoj ruci...isprao sam rakijom....STA DA RADIM...Malo me boli i ziga...i pece...to je valjda od rakije.

Sam sam kuci. Da li treba da idem lekaru a ne ide mi se. Da li moze da se iskomplikuje ovo. Dobro me je ujeo...Krvarilo je dosta...

DSCN1943.jpg
 
pa pazi....mene su ujedale machke...i grebale...mnogo puta...bilo je gadno bas...vise puta...
ujedale su me i moje machke i lutalice....i nikad nista.....imala sam srece
ali ipak idi da primis tetanus,za svaki slucaj
ja sam budala pa se ne potresam i nikad nisam primila tetanus...ali ti budi pametan pa idi i primi.....
 
i normalno je da puno boli...bash puno...
ja jednom nisam mogla nocu da spavam od bolova(kada me ujela moja maca) pa sam se kljukala brufenima ko debil,ali nije pomoglo...samo mi se vrtel;o u glavi,a bol je i dalje smarao...
 
pa pazi....mene su ujedale machke...i grebale...mnogo puta...bilo je gadno bas...vise puta...
ujedale su me i moje machke i lutalice....i nikad nista.....imala sam srece
ali ipak idi da primis tetanus,za svaki slucaj
ja sam budala pa se ne potresam i nikad nisam primila tetanus...ali ti budi pametan pa idi i primi.....

e pa onda smo isti....veceg flegmana od mene nema...haha....
JA VALA NE MOGU DA IDEM...Ja obicno sve u poslednji minut...ebiga...:mrgreen:
 
dodjavola...ja natopio radzom i zavio sa zavojem....

pogledacu do veceri sta se dogadja..bas mi nije trebalo...:otkacio: :otkacio: :otkacio:
a macak je inace dosta cist i jede iskljucivo u kuci hranu za macke...

To ne možeš da znaš. Idi odmah kod lekara, ne za*ebavaj se. I ko nije znao, za ubuduće, ako postoji i najmanji rizik da je životinja besna, ranu ne treba ispirati alkoholom.
 
To ne možeš da znaš. Idi odmah kod lekara, ne za*ebavaj se. I ko nije znao, za ubuduće, ako postoji i najmanji rizik da je životinja besna, ranu ne treba ispirati alkoholom.

e to ja nisam ynao....ali nema besnilo sigurno....
imam hidrogen 3%, da li valja sa njim

HVALA VAM NA SAVETIMA....prvi put me ujeda macka pa bolje da znam...:neutral:

ali ima u svemu dobra strana....BOLJE sto me ujeo ovaj ljubimac nego ONAJ DRUGI iz terarijuma...haha :lol: :lol: :lol:
 
pajo,jel ti vakcinisan machak protiv besnila?
nemoj slucajno da je onaj drugi besan...
jel bilo kod vas slucajeva besnila?

nikada ga nisam vakcinisao...ima godinu dana i kod nas NIKO APSOLUTNO ne vakcinise macke...mislim na Zlatibor.

Nema besnila Mico na Zlatiboru, nije zabelezeno skoro nikada. Inace Macak provodi NARAVNO dosta vremena napolju. Ipak sam na Zlatiboru u prirodi...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top