Koliko ima Srba?

ne izvlaci se nego mosh misliti kad su oni to napisali koliko je tek istina na nasoj strani........:mrgreen:
to je kao ono kada je usa proglasila ovk za teroristicku organizaciju,pa evo ja pominjem to.e sada mosh misliti kakvi su to terosristi kad ih njihvi zovu tako:rtfm:

Ne moze amerikanac da poznaje istoriju Crne Gore bolje od Crnogorca, i odakle vi znate kako je taj amer dosao do tih informacija sa kime je vrsio razgovore, sa pripadnicima CZP sigurno nije.
 
I samo da dodam, izgleda da sve što ti činiš je odeš na internet i klikneš na Crnogorsku Online Enciklopediju:

http://wikii.itam.ws/index.php/Glavna_stranica

I baš ćeš ti drugima govoriti da trebaju i da uče... :rumenko:

Ama neka, nema na net sve sto bi trebalo da ima, inace bi ti poslao kompletnu knjigu o Rovackoj republici, za koji i Crnogorci malo znaju zato sto su se trudili neki da je zataskaju, a trazio si o njoj na google, ajde priznaj, ne bi se ni sjetio da je nijesam ja izbacio;)
 
Ne moze amerikanac da poznaje istoriju Crne Gore bolje od Crnogorca, i odakle vi znate kako je taj amer dosao do tih informacija sa kime je vrsio razgovore, sa pripadnicima CZP sigurno nije.

A ovaj Britanac što je živio u Crnoj Gori i razgovarao sa njima?

http://www.gutenberg.org/files/22414/22414-h/22414-h.htm

http://www.gutenberg.org/files/24781/24781-h/24781-h.htm

:rumenko:

Ama neka, nema na net sve sto bi trebalo da ima, inace bi ti poslao kompletnu knjigu o Rovackoj republici, za koji i Crnogorci malo znaju zato sto su se trudili neki da je zataskaju, a trazio si o njoj na google, ajde priznaj, ne bi se ni sjetio da je nijesam ja izbacio;)

Jesam, zato što zaista za knigu nikada nisam čuo. Možeš li mi reći ko ju je napisao, gdje i kada i kako je objavljena? U svakom slučaju pogledaću kod najvećeg autoriteta za ujedinjenje Srbije i Crne Gore - Dima Vujovića. ;)
 
A kakvi su tvoji argumenti. Fotomontaza svjedocanstava i vjencanih listova:eek::eek: i izjave americkih novinara koji nijesu vidjeli Crnu Goru:lol:

Ma koji crni falsifikati? Zašto bi NYT falsifikovao? :dash:

...a knjiga britanskog pisca koji je živio u Crnoj Gori u tim godinama, naučio srpski jezik, proučio istoriju i običaje Crnogoraca i proučavao cijele procese i problematiku? :???: :dontunderstand:
 
E, ajde idi molim te dovedi još nekog, glupo je da samo ti popiješ zajebanciju.:lol::lol::lol:

Hm...hm...

Da sam kao ti, isusio bi davno:lol:

No sad idem cio dan izgubih sa vama, aj pozz:bye:

Ili će prije biti da bježi jer sam mu postavio pitanje na koje ne može dati odgovor (autor, vrijeme i štampanje te navodne knjige koju je najvjerovatnije izmislio). :hahaha:
 
Koliko je Hitler pisa...................

Hrvati................, stoka nepismena,
Stoka-Siptari............ime im govori...........
Muslimani-, kakav naziv takav intelekt.........

ALI MAJMUNI.............

JEDNA JE CRNA
 
Nas Srba - Arijevaca nema mnogo.............ali mi trazimo jedno, samo jedno..............Neka Srbija bude bela, neka u nasoj drzavi nemamo crne i zute i neka je VELIKA SRBIJA.............

sto neka zivi ko god hoce,samo da ne rascepljava istu i po mogucstvu da ne glasa za svakog antisrbina koji se pojavi.....(tadic,ceda,5-a kolona)
 

Back
Top