Koliko ima Srba?

Papiri, izvori, dokumenta,popis od prije stoo godina bilo sta samo dokazi:mrgreen:

1909. godine, popis, po srpskom jeziku : 95%
Po religijskoj pripadnosti, pravoslavci : 94.38%
Naravno, podrazmevalo se da su Srbi. Popis je objavila Knezevina Crna Gora, i Srbija sa tim veze nema :mrgreen:

1921. godine, Srba 92.96% u CG :whistling:

Zadovoljan? :D

No to nije tema, danas su se kao Srbi izjasnili njih oko 200 000 :roll:
 
Pa naveo sam Srbe, ne muslimane niti pokatolichne Srbe. Btw :otkacio:

Ma u Hrvatskoj ima više Srba, a izostavio si i kosovske...

91. godine od ukupnog stanovnistva (615.000)Crne Gore 9% su bili Srbi, a 2003. 32%, kako li je taj broj naglo skocio:lol::lol:

To je bilo po starom ključu...ali ti govoriš o istoriji. Pa nema ni 95% Srba kako je bilo 1909. godine, i? :eek: Ovo je 2008. godina.
 
Uh tachno, to sam zaboravio. Ne znam da li su se raseljeni Srbi sa Kosova popisivali 2002. godine kao stanovnici Srbije?

Negde oko 100 000 Srba je danas na Kosovu, a raseljenih koliko..... oko 200-250 000?

Pa kažem ti da ne čitaš...

Po podacima ministarstva dijaspore, ima 1,6 miliona u celoj Bosni i Hercegovini, a po Miloradu Pupovcu i broj je viši za Republiku Hrvatsku, jer je popis obavljen 2001. godine, pre jednog broja povratnika.

Više, pa kada je 2002. godine rađen potpis bilo je 6.212.838 bez Kosova. Na Kosovu je tada bilo 150.000 Srba, a danas bi trebalo da bude ispod 130.000.
 
Papiri, izvori, dokumenta,popis od prije stoo godina bilo sta samo dokazi:mrgreen:

Misliš na onaj popis od prije sto godina o kojem te informisao vuk, i na dokumenta kao što su ova:

004.jpg


:???:
 
Zna li neko da odgovori na ovo:

1. Koliko ima Srba u svetu?

2. Koliko ima Srba na Balkanu?

3. Koliko ima Srba na prostoru bivše Jugoslavije?

4. Koliko ima Srba u Srbiji?

Crno na belo molim, ne "pokatoličeni" ili "islamizirani: ili razni drugi asimilovani Srbi, po poreklu jedino ako su od roditelja (i u tom pogledu, nemojte odlaziti daleko, znači "za prođu" mogu možda jedino, iz očiglednih razloga, Goranci i Crnogorci, nemojte ni slučajno Makedonce).

Ja ću predstaviti moju pretpostavku za 4. - nešto više od 6,5 miliona.

http://www.auslaender-statistik.de/bund/ausl_3.htm

http://www.auslaender-statistik.de/bund/nati_1.htm
http://www.auslaender-statistik.de/
 
Zna li neko da odgovori na ovo:

1. Koliko ima Srba u svetu?

2. Koliko ima Srba na Balkanu?

3. Koliko ima Srba na prostoru bivše Jugoslavije?

4. Koliko ima Srba u Srbiji?

Crno na belo molim, ne "pokatoličeni" ili "islamizirani: ili razni drugi asimilovani Srbi, po poreklu jedino ako su od roditelja (i u tom pogledu, nemojte odlaziti daleko, znači "za prođu" mogu možda jedino, iz očiglednih razloga, Goranci i Crnogorci, nemojte ni slučajno Makedonce).

Ja ću predstaviti moju pretpostavku za 4. - nešto više od 6,5 miliona.

JESTE NESTO VISE OD 6,5 MILIONA......TACNIJE 12 MILIONA
 
Poslednja izmena:
Zna li neko da odgovori na ovo:

1. Koliko ima Srba u svetu?

2. Koliko ima Srba na Balkanu?

3. Koliko ima Srba na prostoru bivše Jugoslavije?

4. Koliko ima Srba u Srbiji?

Crno na belo molim, ne "pokatoličeni" ili "islamizirani: ili razni drugi asimilovani Srbi, po poreklu jedino ako su od roditelja (i u tom pogledu, nemojte odlaziti daleko, znači "za prođu" mogu možda jedino, iz očiglednih razloga, Goranci i Crnogorci, nemojte ni slučajno Makedonce).

Ja ću predstaviti moju pretpostavku za 4. - nešto više od 6,5 miliona.

pa ti si onda verovatno mislio na srbijance a ne na srbe:rtfm:
 
1909. godine, popis, po srpskom jeziku : 95%
Po religijskoj pripadnosti, pravoslavci : 94.38%
Naravno, podrazmevalo se da su Srbi. Popis je objavila Knezevina Crna Gora, i Srbija sa tim veze nema :mrgreen:

1921. godine, Srba 92.96% u CG :whistling:

Zadovoljan? :D

No to nije tema, danas su se kao Srbi izjasnili njih oko 200 000 :roll:

Kako da ne, knezevina:hahaha:
Nije no knjazevina:lol:
Nemojte ispadati gluplji nego sto jeste:hahaha:

Igleda samo da je moj pradjed bio Crnogorac:hahaha:
 
Nesto se ovaj papir suvise bijeli da bi bio 100 godina star:lol:

Microsoft Word 1908:hahaha:

Ala ti je fora...pa jes' tako i obično kada ostane šupljo bez argumenata...k'o Srbijanci kada je u pitanju Kosovo, idi pokrij se ispod plahte i 50 puta ponavljaj sebi (bwahahaha, viđu majkrosoft vorda amaneta mi dioklitičeskago neserebaljskijega!!!) i to je to. :ok:

Predrag Vukić je sakupio 150 dokumenata sa direktnim upitima o nacionalnom izjašnjavanju na prostoru Crne Gore i objavio ih, zamisli da je sve štampao u boji... :whistling:

...a jel taj uspio zavrsiti 1908 prvi razred ili su ga samo premjestili da ga se rijese....

Zarđao si sa ćirilicom malo? ;)

Lijepo piše da je završio 3. razred cetinjske osnovne škole uredno kao vrlo dobar učenik.
 
Poslednja izmena:
Ala ti je fora...pa jes' tako i obično kada ostane šupljo bez argumenata...k'o Srbijanci kada je upitanju Kosovo, idi pokrij se ispod plahte i 50 puta ponavljaj sebi (bwahahaha, viđu makrosoft vorda!!!) i to je to. :ok:

Predrag Vukić je sakupio 150 dokumenata sa direktnim upitima o nacionalnom izjašnjavanju na prostoru Crne Gore i objavio ih, zamisli da je sve štampao u boji... :whistling:



Zarđao si sa ćirilicom malo? ;)

Lijepo piše da je završio 3. razred cetinjske osnovne škole uredno kao vrlo dobar učenik.

..priznajem da mi pisana ćirilica ide malo teze ne zamejri..morat cu malo obnoviti...
 

Back
Top