Koliko ima Srba?

poznati ste na daleko po svome junastvu.500-godina ste bili najlojalnija
osmanska dijaspora.jedine su vam bile babe,tetke,snajke koje su se koliko-toliko odupirali brkatim muratima...dok su junaci drzali svijecu.:mrgreen:

zato je srbija danas puna garavih slavena/srba.


mashalaaaa...:mrgreen:

Šta vi Krvati uopšte tražite na srpskim forumima, gubi se bre , zar u NDH nemate foruma?
 
poznati ste na daleko po svome junastvu.500-godina ste bili najlojalnija
osmanska dijaspora.jedine su vam bile babe,tetke,snajke koje su se koliko-toliko odupirali brkatim muratima...dok su junaci drzali svijecu.:mrgreen:

zato je srbija danas puna garavih slavena/srba.


mashalaaaa...:mrgreen:

:shock:

ako sad ne pokupiš ban Jelačić od Lacija...onda meni ne sme više ni da jedan kazneni poen da da a kamoli ban:rtfm:

jer će onda samo potvrditi onu moju teoriju da radikalima i ovima iz tzv narodnjačkog bloka odgovara ustashki ekstremitam u Hrvatskoj...jer time i oni dobijaju poenepolitičke i publiku u Srbiji:idea:
 
Ma vi sta svi plavi u pichku materinu.:hahaha::klap:

Mesic.jpg
 
poznati ste na daleko po svome junastvu.500-godina ste bili najlojalnija
osmanska dijaspora.jedine su vam bile babe,tetke,snajke koje su se koliko-toliko odupirali brkatim muratima...dok su junaci drzali svijecu.:mrgreen:

zato je srbija danas puna garavih slavena/srba.


mashalaaaa...:mrgreen:

Male ispravke :

broj 1 : 350 godina, uz brojne ratove i bune koje smo vodili, i na kraju sami sebe oslobodili :mrgreen: (a Hrvati nisu nishta od toga :mrgreen:)

broj 2 : pravo brachne noci je zapadnoevropski izum, to vashe hrvatske bake najbolje znaju (Austrijanci, Mleci, Francuzi, Madjari..... eh eh :mrgreen: ) Osim toga, Hrvati su pored Madjara, bili i pod Turcima pa opet sve najbolje znaju (iako prvo brachne noci u Turskoj je vishe bio mit) :mrgreen: Pa posle i pod Srbima :D
 
e Slavene e jesi i sad ti preterao...pa tom slikom si mu samo dao vetar u leđa pa oni Stipicu ne mogu smislit...kao i Stipica njih...al dobro ne zameram ti ipak nisi u toku:)

bolje da si mu ovog poslao Ercegovačko8osančeroskuRvatinu poslo poznatog kao Kamiondžiju:hahaha:
LjuboCesicRojs-Index-W.jpg
 
Pa kažem ti da ne čitaš...

Srbi sa Kosova nisu popisivani,niti raseljeni sa Kosova po Srbiji. Oni su popisani zasebno 2003. godine,kada je bilo 187.129 raseljenih,od cega 130.000 Srba,40-45.000 Roma i petnaestak hiljada ostalih i neizjasnjenih.

Istovremeno,mislim da na Kosovu danas stalno (ovo stalno naglasavam,tj da se ne setaju tamo i vamo) zivi oko 80.000 Srba. Broj od 110-115.000 Srba koji UNMIK navodi meni deluje kao prenaduvan. Ali videcemo kada i tamo bude popis,i oni ga spremaju za 2011. kao i kod nas sto se sprema za tu godinu,samo mislim da ce ga Srbi bojkotovati.
 
Srbi sa Kosova nisu popisivani,niti raseljeni sa Kosova po Srbiji. Oni su popisani zasebno 2003. godine,kada je bilo 187.129 raseljenih,od cega 130.000 Srba,40-45.000 Roma i petnaestak hiljada ostalih i neizjasnjenih.

Istovremeno,mislim da na Kosovu danas stalno (ovo stalno naglasavam,tj da se ne setaju tamo i vamo) zivi oko 80.000 Srba. Broj od 110-115.000 Srba koji UNMIK navodi meni deluje kao prenaduvan. Ali videcemo kada i tamo bude popis,i oni ga spremaju za 2011. kao i kod nas sto se sprema za tu godinu,samo mislim da ce ga Srbi bojkotovati.

Tačno. A Srbija će održati popis i na Kosovu isto kao na izborima, i onda će se kombinovati rezultati po internetu ali konačne cifre neće biti poznate jer će biti dosta onih koji će se popisati na oba popisa, pa će biti oko toga dosta prepucavanja. :rumenko:

A onda bi još najbolje bilo da se oba popisa održe u isto vreme. :mrgreen:
 
dudek,da ti nije bilo onakvih nikakvih korupcija niti Hrvatske nebi bilo.
zvao bi se danas milojko i brekao bi sve u sesnajs.

loše ti je vJerica redJikules radJeta pročitala u pasulju:hahaha:
bez brige ne bi...odvojili bi se jedni od drugih kad tad..eto primer Crne Gore BEZ rata, ratnih strahota, ratnih razaranja, ratnih zločina itd...:dash::dash::dash:
al to tvoj wozak ne može da podnese...i sasvim te razumijem...jel samo oni koji su patriJotizmom za0ojeni neke stvari teže kapiraju:mrgreen:
:mrgreen::idea:
 
loše ti je vJerica redJikules radJeta pročitala u pasulju:hahaha:
bez brige ne bi...odvojili bi se jedni od drugih kad tad..eto primer Crne Gore BEZ rata, ratnih strahota, ratnih razaranja, ratnih zločina itd...:dash::dash::dash:
al to tvoj wozak ne može da podnese...i sasvim te razumijem...jel samo oni koji su patriJotizmom za0ojeni neke stvari teže kapiraju:mrgreen:
:mrgreen::idea:

jes ti ono 30-godina izprdio,a stef?

i ne spamuj ljudima diskusiju.
 

Back
Top