humor i sve

tara

Buduća legenda
Poruka
35.576
moze li da vam se svidi osoba koja ne razume vas humor?daklem ne osoba kojoj nisu smesne serije i tudje fore koje su i vama smesne nego bas vas, da tako kazem licni humor?i da li bi to npr mogao da bude razlog da ta osoba prestane da vam se svidja,jerbo tu nesto nije kompletno?
 
moze li da vam se svidi osoba koja ne razume vas humor?daklem ne osoba kojoj nisu smesne serije i tudje fore koje su i vama smesne nego bas vas, da tako kazem licni humor?i da li bi to npr mogao da bude razlog da ta osoba prestane da vam se svidja,jerbo tu nesto nije kompletno?

1. Moze
2. Mogao bi biti... Mada teshko ako je u pitanju samo smisao za humur, ali to je u RL-u redak sluchaj... Ljude obichno ili kapirash ili ne...
 
narano da ne može....e je...naravno da ne može da mi se svidi..a ako ne može da mi se svidi...onda ne bh ni bio sa njom...a ako ne bih bio sa njom..onda ne bi, kao taka - ona koja mi se ne sviđa i nisam zbog toga sa njom...mogla..da prestane da mi se sviđa...ne može da prestane da mi se sviđa ono šo mi se već ne sviša.....logično...
 
Poslednja izmena:
nikojem...
nego neki ljudi tvrde da je to "egoisticno" i "sujetno" jer ta osoba ne razume "tvoj" smisao za humor, al ja tvrdim da sa tim bas nema veze...

ovo sad ne kontam; kakve veze imaju sujeta, egoizam i losa komunikacija?
mislim, rekoh da moze i moze, ali je takav odnos..."teze" izgraditi...ne znaci da je nemoguce...samo...uf...
 
nikojem...
nego neki ljudi tvrde da je to "egoisticno" i "sujetno" jer ta osoba ne razume "tvoj" smisao za humor, al ja tvrdim da sa tim bas nema veze...

pa sad napad je najbolja odbrana....a oni umesto da lepo kazu ne kapiram krenu sa tim forama...pa jos misle da su ispali pametni...:roll:...a prosta je to matematika...nismo svi isti....ko ne kapira ebi ga ko kapira super!!! i tako cepas...
 
ovo sad ne kontam; kakve veze imaju sujeta, egoizam i losa komunikacija?
mislim, rekoh da moze i moze, ali je takva odnos..."teze" graditi...ne znaci da je nemoguce...samo...uf...

e,pa to sam i ja htela da znam i dobila objasnjenje da ta osoba ne reaguje adekvatno na vas humor, dakle najporstije ne smeje se vasim forama i onda vama radi sujeta...njesra teorija...
elem, imala sam bas raspravu sa jednom osobom o tome pa me zanimalo misljenje drugova forumasa....
 

Back
Top