Glasan sex?

VooDoo_CHEtnik

Zainteresovan član
Poruka
285
Da li ljudi (prvenstveno žene) koji su bučni prilikom sexa, to rade zato što ne mogu da ćute (ili bat budu tihi), ili zato što se (bar delimično, a neke i potpuno) foliraju. Izgleda da su u neobaveznim vezama (samo sex...) žene naročito glasne. Žele da zadive partnera, ili su tada mnogo napaljenije, ili šta? Ajde mudri forumaši!
 
Tip i riba u vezi i dok se kresu ona se dere, stenje, vristi, probija plafon svaki put i posle nekog vremena tip raskida. Njoj nije jasno i pita ga "zasto?". On kaze da nisu bliski i da nemaju nikakvu konekciju.
Hoce zene da foliraju i to foliraju one koje igraju na kartu sexa jer nemaju na koju drugu. Tipa "vidi kako se dobro hebem i kako me dobro hebes, pa gde ces to da nadjes?"
Sto ne znaci da je dobar sex bez zvukova.
Ma lako se provali razlika...
 
Ne znam da li su se folirale moje bivse komsije podstanari, ali smo mi ludeli od njih kroz zid. Cak nije ni delovalo kao da su u erotskom zanosu, vec kao onaj letnji kavez sa majmunima u BG zooloskom vrtu. Neke cudne glasove su ispustali. Ja sam se u nekim trenucima nocu cak i plasila kada ih cujem. Malo mi je to njihovo bilo jezivo. Laknulo je svima na spratu kada su se odselili.
 
Da li ljudi (prvenstveno žene) koji su bučni prilikom sexa, to rade zato što ne mogu da ćute (ili bat budu tihi), ili zato što se (bar delimično, a neke i potpuno) foliraju. Izgleda da su u neobaveznim vezama (samo sex...) žene naročito glasne. Žele da zadive partnera, ili su tada mnogo napaljenije, ili šta? Ajde mudri forumaši!

kako zaebano pitanje ***...cek da razmislim....:confused:
 
Pitanje više za forumašice,mislim da je stvar individualna,mada ima i onih koje se foliraju,to je provereno,mada je više volim neku tišu varijantu uz neku pričicu to mi je luđe nego sad neko urlanje.
Poz.!!!
 
dok se komsije ne probude i ne cuju te, znaci da je sex sasvim prosecan, a kada ti plawuskasti pozvone, onda znaci da si najqronja i da notj iza resetaka moze da bude samo jos veci izazov za zemmske da pozele da se nasadjuju na tvoj kaktus svojim vlaznim mazzama i da budu glasne ko operojke iz milanske skale:p
 
Da li ljudi (prvenstveno žene) koji su bučni prilikom sexa, to rade zato što ne mogu da ćute (ili bat budu tihi), ili zato što se (bar delimično, a neke i potpuno) foliraju. Izgleda da su u neobaveznim vezama (samo sex...) žene naročito glasne. Žele da zadive partnera, ili su tada mnogo napaljenije, ili šta? Ajde mudri forumaši!

Zasto se odmah pomislja na foliranje
Takve su kakve jesu... glasne ili tihe... kao i muskarci
 

Back
Top