pomozite

E onda lijepo knjigu u sake i polako.,....
Salim se.. Ako si pocetnik nemoj da radis sam. Nek neko uradi to umjesto tebe pa nauci kako to ide. Mozemo ti o tome pisati mnogo ali dok ne vidis bice zezanja. Znaci pozovi nekog ko zna posao pa ces najlakse nauciti kako to ide.. Mada ne mora bas format C:.. ALi je po meni najbolje priznajem.. A Ako bas nema ko javi se pa cemo napisati sta treba uraditi...POz.
 
Ajd sad ti meni reci jel si ti instalirao Windows Longhorn ili onaj dodatak za vindows (mali programcic) koji daje samo izgled Longhorna???

Posto vidim da ovde pise:
fidzi:
Imam neki disk sa windows programima pa sam instalirao longhorn kako da ga skinem ako je moguce
 
ma verovatno programcic kad se pali na desktopu se pojavljuje windovs longhorn to su mi neki vindovs programi na disku , pa je bio i on medju njima ja ga greskom instaliram sad nemogu da nadjem , kako da vratim u pocetno stanje bez obaranja sistema to me muci
 
fidzi:
ma verovatno programcic kad se pali na desktopu se pojavljuje windovs longhorn to su mi neki vindovs programi na disku , pa je bio i on medju njima ja ga greskom instaliram sad nemogu da nadjem , kako da vratim u pocetno stanje bez obaranja sistema to me muci

Pa idi na Add/Remove Programs i uninstaliraj ga!!!
 
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 

Back
Top