POTREBAN KOMENTAR

fotograf:
Sto se mog ukusa tice sajt je dobar. Tema sajta je pogodjena, kratko, tacno i jednostavno. Bas kao sto treba... Samo treba da izbacis muziku sa sajta. Muzika nikada nije potrebna!
O.K. hvala. Zasto muzika nije potrebna? Dobro muzika mozda ne zbog duzeg ucitavanja ali manji zvucni efekti cini mi se da to nije lose. Malo ozivi celu stvar.
 
MA ok je!! bolje nego mnogi, funkcionalan je i pregledan i ne ucitava se dugo!! Koja je ono slika, ves masina u pokretu, ja nisam cula nikakvu muziku.
Da li postoji sajt za gradski info pozarevca?

Skotina daj nam neki primer sajta koji ti se dopada.
 
stvarno izgleda kao da je radjen 15 minuta u notebooku (programcicu, ne racunaru ) i stvarno loose the comic sans, cak ni za personalne strane ne treba koristiti takve fontove, a da ne govorim o firmama, smisli neki logo firme, i koristi CSS, dobar program: Xara webstyle , skini sa neta nije velik
 
Anonymous:
fotograf:
Sto se mog ukusa tice sajt je dobar. Tema sajta je pogodjena, kratko, tacno i jednostavno. Bas kao sto treba... Samo treba da izbacis muziku sa sajta. Muzika nikada nije potrebna!
O.K. hvala. Zasto muzika nije potrebna? Dobro muzika mozda ne zbog duzeg ucitavanja ali manji zvucni efekti cini mi se da to nije lose. Malo ozivi celu stvar.
Uvek imaj u glavi ideju tog sajta. Cemu sluzi? Ko ga posecuje? Zasto ga posecuje?
Zvuk mi je kao i one flash animacije. Zanimljivo je kada prvi put posetis sajt, ali vec sledeci put te nervira. Stranica se sporije ucitava zbog stvari koje si video i koje ti vise nisu zanimljive...
Ja tako razmisljam.
 
Zasto ste toliko protiv ovog fonta? Meni je najsigurnije da ga koristim (i Verdanu) jer znam da ga vecina racunara ima instalirano? Kako vi to resavate tj. kako su izvodljive egzibicije sa fontovima?
 

Back
Top