PROMISKUITETNE ZENE SU...

dekoder

Zainteresovan član
Poruka
196
To sam se uvek pitala koje zene su promiskuitetne...
U nekim kulturama zene su osudjene na jednog ljubavnika tj muza ceo zivot i ako ih prevari ili ako udje u brak a da nije nevina ...leti glava..otprilike
U nekim kulturama zapadnjakim vise niko to ne gleda posebno ako je zena slobodna.
E sad kod nas gde je granica izmedju pristojnog i nepristojnog "broja"?
I da li se smatra promiskuitetnija ona devojka koja ima 3 ljubavnika u mesec dana a 10 god.apstinira ili ona koja za 10 god. ima tri ljubavnika recimo svake 3 god.
I da li se promiskuitet rednovno vezuje za "kres" na jednu noc ili to moze da bude "kres" tajna ili javna veza u duzem vremenskom periodu...
Zapravo sta je puno a sta malo a sta srednje ?:???:
 
To sam se uvek pitala koje zene su promiskuitetne...
U nekim kulturama zene su osudjene na jednog ljubavnika tj muza ceo zivot i ako ih prevari ili ako udje u brak a da nije nevina ...leti glava..otprilike
U nekim kulturama zapadnjakim vise niko to ne gleda posebno ako je zena slobodna.
E sad kod nas gde je granica izmedju pristojnog i nepristojnog "broja"?
I da li se smatra promiskuitetnija ona devojka koja ima 3 ljubavnika u mesec dana a 10 god.apstinira ili ona koja za 10 god. ima tri ljubavnika recimo svake 3 god.
I da li se promiskuitet rednovno vezuje za "kres" na jednu noc ili to moze da bude "kres" tajna ili javna veza u duzem vremenskom periodu...
Zapravo sta je puno a sta malo a sta srednje ?:???:


tebi se neko svideo, tj. spopao te neko...pa sad vagaš...moral...balkanski...:whistling:
 
Cekaj, koga ovde ili bilo gde zabole bas sa koliko njih sa bila....??? Kao sto mene zabole bas koliko njih je neko od muskih imao zena...

Cemu tolika opterecenost ovim debilnim stvarima...? A kraj se zna...ako je imao/la premalo - siguno mu/joj nesto fali....ako je previse onda je katastrofa na nacionalnom nivou....

Jel sve radi...? Jel sve stima...? Opusti se i uzivaj...Znaj da je bilo i boljih i losijih od tebe....nista strasno....i bice ih jos ...
 
Treba zenama izbaciti taj Teheran iz glava. :I

Ljudi, istini za volju, moram nešto da vam ispričam.
Upoznao sam pre nekog vremena dve Iranke. Jedna je iz Teherana, druga negde iz unutrašnjosti Irana.
POTPUNO NORMALNE, NORMALNO OBUČENE, NORMALNOG PONAŠANJA.
Naravno muslimanske veroispovesti.
Kad sam ih upitao što ne nose one njihove crne 'aljine od poda do plafona, rekle su mi da im ne pada na pamet i da ih ne nose ni u Iranu. Onda su mi ispričale da ima oko 15-20% žena, uglavnom iz zabačenijih sredina koje se tako oblače, da ima takvih i u Teheranu, ali malo.
Naravno, CNN i ostali snimaju po ulicama ono što njima odgovara. Znajući kako smo mi predstavljeni u svetskim medijima, lako mi je bilo da skapiram kako to ide.
Naravoučenije:
Ne treba ženama ništa izbacivati, treba im što više ubacivati. Irankama kao i ostalima. ;)
 
Ljudi, istini za volju, moram nešto da vam ispričam.
Upoznao sam pre nekog vremena dve Iranke. Jedna je iz Teherana, druga negde iz unutrašnjosti Irana.
POTPUNO NORMALNE, NORMALNO OBUČENE, NORMALNOG PONAŠANJA.
Naravno muslimanske veroispovesti.
Kad sam ih upitao što ne nose one njihove crne 'aljine od poda do plafona, rekle su mi da im ne pada na pamet i da ih ne nose ni u Iranu. Onda su mi ispričale da ima oko 15-20% žena, uglavnom iz zabačenijih sredina koje se tako oblače, da ima takvih i u Teheranu, ali malo.
Naravno, CNN i ostali snimaju po ulicama ono što njima odgovara. Znajući kako smo mi predstavljeni u svetskim medijima, lako mi je bilo da skapiram kako to ide.
Naravoučenije:
Ne treba ženama ništa izbacivati, treba im što više ubacivati. Irankama kao i ostalima. ;)


Ave...:worth:...Darvine...:hahaha:
 

Back
Top