Da li je ovo problem sa slezinom?

codefxx

Početnik
Poruka
46
Pozz svima, evo da izlozim moj problem. Naime imao sam negde oko 70kg i naglo sam se ugojio i od tada imam famozni problem. Kad god da se presavijem da dohvatim nesto naglo me zaboli ispod levog rebra i kao da me uhvati grc, i onda posle jedno 10-tak sekundi sve se vrati u normalu. Da li je to problem sa slezinom? Da li je opasno po zivot? Hvala na pomoci...:)
 
Naime pre godinu dana sam se naglo ugojio oko 30kg jer sam prestao trenirati. Od tad kad god da pokusam da se sagnem da dohvatim nesto, osecam kao da me nesto bode ispod levog rebra. jednom dosao sa treninga onako umoran i pokusao odvezati patike, naravno naglo sam se sagao i odjednom me je nesto zabolelo ispod levog rebra, tj kao da me je stegao grc i tek se sve vratilo u normalu posle 10-tak sekundi. To se ponovilo vise puta.
 
Nisi bas najpreciznije opisao gde je taj bol tojs.da li je to vise u regiji grudnog kosa ili trbuha.U svakom slucaju tegobe mogu biti od strane slezine,ali i ne moraju.Ako vec kazes da si bio kod lekara,uradio sve analize i da je sve u redu onda postoji mogucnost da je bol neuromuskularnog porekla.U tom slucaju-nije nista za umiranje....jos;)
 

Back
Top