PatriJote vs DemoNkrate

Ja sam:

  • PatriJota

  • DemoNkrata


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Šaban

Aktivan član
Poruka
1.805
Večita borba dobra i zla (zla i dobra)... Jedno bez drugog ne mogu, jer formiraju ravnotežu poput Jina i Janga. Nijedno ne odnosi pobedu, jer bi tako ravnoteža bila narušena.

Predlažem, zbog večnosti borbe, da tema bude lepljiva, ako je to moguće... U anketi sam namerno stavio samo dve opcije, a vi, ako ne spadate ni u jedno od navedenih, odredite kome ste makar za nijansu bliži (ili ko vam manje smeta).

Ovde bismo mogli da iznosimo sve argumente protiv jednih, odn. drugih...
 
pa kad procitam gluposti ovog siptara i jos nekih koji mu se pridruzuju u pljuvanju Srbije onda pomislim da ovde nema normalnih

Ovaj dechko Albanac, mi se chini fin, ne psuje, ne vredja prostachki, jednostavno zastupa svoje stavove na diskusiji - i pored toga shto su se svi okomili na njega i pored toga shto ga redovno svi teraju u 3pm, onako najbezobzirnije.
Da je kojim sluchajem Srbija i ranije uspela da uspostavi normalnu komunikaciju sa tim narodom, svega ovoga mozda ne bi bilo.
A ne - mi smo terali po svome - Shipce od kako znam za sebe - vredjamo, smatramo ih neljudima, nizom rasom, i odnosimo se prema njima bez trunke dostojasntva /kao npr prema Madjarima i sl./
kako smo radili tako smo i prosli,
 
Ovaj dechko Albanac, mi se chini fin, ne psuje, ne vredja prostachki, jednostavno zastupa svoje stavove na diskusiji - i pored toga shto su se svi okomili na njega i pored toga shto ga redovno svi teraju u 3pm, onako najbezobzirnije.
Da je kojim sluchajem Srbija i ranije uspela da uspostavi normalnu komunikaciju sa tim narodom, svega ovoga mozda ne bi bilo.
A ne - mi smo terali po svome - Shipce od kako znam za sebe - vredjamo, smatramo ih neljudima, nizom rasom, i odnosimo se prema njima bez trunke dostojasntva /kao npr prema Madjarima i sl./
kako smo radili tako smo i prosli,

adem nije los,malo voli da nas podjebava alo ok je,ali za stanje dole nisi u pravu rekoh vec na jednoj temi nisi ziveo tamo da bi znao sta se desavalo i sta su radili,ni a vreme bivse sfrj nije smelo se ici gde si hteo znaci nikog ne vredjam vec samo kazem da je dole bilo sranja sa njihove strane uvek
 
Ovaj dechko Albanac, mi se chini fin, ne psuje, ne vredja prostachki, jednostavno zastupa svoje stavove na diskusiji - i pored toga shto su se svi okomili na njega i pored toga shto ga redovno svi teraju u 3pm, onako najbezobzirnije.
Da je kojim sluchajem Srbija i ranije uspela da uspostavi normalnu komunikaciju sa tim narodom, svega ovoga mozda ne bi bilo.
A ne - mi smo terali po svome - Shipce od kako znam za sebe - vredjamo, smatramo ih neljudima, nizom rasom, i odnosimo se prema njima bez trunke dostojasntva /kao npr prema Madjarima i sl./
kako smo radili tako smo i prosli,

Potpuno si u pravu

Taj kretenski manir, vredjanje bez ikakvih razloga, samo zato shto neko nije Srbin :roll:
Mnogo su se kyrchili, Srbi i Crnogorci, pa jos kad su se "uvatili" neke funkcije u policiji...svashta je tu bilo...prekipelo ljudima


ps.Konkretno, nash kolega Adem, jedan od najpristojnijij uchesnika ovog foruma, pored toga shto je veoma obrazovan, pametan i duhovit...
 

Back
Top