Dnevni ribarski ulovi

:bye:Baš slaba, danas sam bio na Gružanskom jezeru, tri štapa sa kederima bacio za štuku i ništa.
Na plovak 3 babuške po 150gr i dve manje deverike.

"bolje loš dan na pecanju, nego dobar na poslu''
 
Lakoni sad je dosta zahladnelo, ali trebao si noću da pecaš na Gruži. Hvatane su jako krupne deverike na ampulu (svetleći plovak). Verovatno i sad lepo radi noću, ali nije baš prijatno za pecanje kad je hladno-jedina prednost je što nema komaraca.
 
Lakoni sad je dosta zahladnelo, ali trebao si noću da pecaš na Gruži. Hvatane su jako krupne deverike na ampulu (svetleći plovak). Verovatno i sad lepo radi noću, ali nije baš prijatno za pecanje kad je hladno-jedina prednost je što nema komaraca.

Znam da nocu bolje radi, letos sam pecao bilo je fantasticno, ali sad kao što si rekao mnogo hladno.
Sad je blinker zakon.:bye:
 
Od srede do subote bio u Ivanovu, ulov solidan 6 šaraan od kojih 2 oko 3 kilograma , a ostali oko 1.5 kilograma. Imao par kidanja zbog teškog terena ( potopljeni panjevi). Babuška standarni radi težina u proseku od 300-500 grama.
 
Danas sam bio u Parmencu kod Cacka.
Uhvatio sam Stuku i Soma, koji su za mene mali, pa sam ih vratio, bar sam se slikao,
evo:
331ejb4.jpg


Bistro svima.
 
Moj komsija prekjuce na bolonjez a juce na feeder ukupno 20-ak kila skobalja i nesto plavaca,skobalji komadi od nesto ispod kilo-kilo pa i poneki preko kilo-a plavci (sljivari) sve komadine po pola kila pa i malo jace,da me ne mrzi da idem po ovoj cichi i da nemam da ucim posao bi sa njim da probam da navatam i ja nekog,toliki plavci se bore kao duplo veci skobalji a ni ovoliki skobalji nisu za bacanje!
Pozdrav :cool:
 

Back
Top