Zvezde Granda!

Ja jedva cekam!
I ne znam zasto vecina ima predrasude, kad su sve zvezde granda do sada bile normalne mlade osobe koje savrseno znaju da pevaju...to sto se tek grand produkcija setila da pomogne tim talentima vec je neciji drugi problem.
uostalom, emisija je prosle godine bila veoma uzbudljiva i dinamicna, pa ocekujem da ce ove sezone biti jos bolje.....
 
Pa pevali su oni i dosta dobre pesme ... Prošlogodišnji pobednik se smatra najboljim srpskim vokalom uz jelenu tomašević ...

E sad ovu epizodu danas sam malo gledao .. nije loša scena ... Ali uskoro će u tom terminu biti OPERACIJA TRIJUMF a mislim da je jasno šta svako normalan treba izabrati između to dvoje ...
 
Ma bre kakve zvezde granda....Ni u ludilu...U opste mi nije jasno ko moze to gledati i ko se za to moze prijaviti......Pa koliko da su dobri vokali sve se to iskvari na grandu dok pevaju Aspirin,Gacice itd.........jednom recju UZAS!!!
Pa postoji mnogo drugih nacina da pokazu svoje sposobnosti...Beovizija,Suncane skale.....Operacija Trijunf...
 
Pocinju veceras...
Hocete li gledati?
O,da
popcorn-1.gif
 
Pa pevali su oni i dosta dobre pesme ... Prošlogodišnji pobednik se smatra najboljim srpskim vokalom uz jelenu tomašević ...

E sad ovu epizodu danas sam malo gledao .. nije loša scena ... Ali uskoro će u tom terminu biti OPERACIJA TRIJUMF a mislim da je jasno šta svako normalan treba izabrati između to dvoje ...
Koga to smatra najboljim?
 
Ja jedva cekam!
I ne znam zasto vecina ima predrasude, kad su sve zvezde granda do sada bile normalne mlade osobe koje savrseno znaju da pevaju...to sto se tek grand produkcija setila da pomogne tim talentima vec je neciji drugi problem.
uostalom, emisija je prosle godine bila veoma uzbudljiva i dinamicna, pa ocekujem da ce ove sezone biti jos bolje.....

Ufff, a ona Sanja (zaboravila sam prezime) od proshle godine shto je samo kreshtala u mikrofon:roll:

@tema
naravno da NE! Imam pametnija posla, pre tju da izlazim subotom uveche nego da gledam Z.G.:ok:
 
Al ima grand masturbatora ovde ...
Meni je iskreno zao tih klinaca . Razlog je manje vise , kad pobede , kompletan muzicki angazman i zivot oblikuje Sasa Popovic . Muzicar koji nema svoju samostalnost , ma o kakvoj muzici se radilo , pa i ovom nakaradnom turko folku , i nije muzicar .
E kako im je jos kad ih suoce sa Simonidom Stankovic i Djura Mornarom
 
Ma bre kakve zvezde granda....Ni u ludilu...U opste mi nije jasno ko moze to gledati i ko se za to moze prijaviti......Pa koliko da su dobri vokali sve se to iskvari na grandu dok pevaju Aspirin,Gacice itd.........jednom recju UZAS!!!
Pa postoji mnogo drugih nacina da pokazu svoje sposobnosti...Beovizija,Suncane skale.....Operacija Trijunf...

Pa i nema ... Pre je bio 3K dur i IDOL .... a sad ? Sad su Z:V Za folk i O.T. za pop, rok , ... muziku .

BEOVIZIJA je festival i tu moraš doći ne samo sa talentom nego i sa pesmom a za to trebaju pare
 
Da ... Kao J.K. ... Ali dobro ovi manje više znaju da pevaju ...
Ali pesme koje su pevali su užas . Ja bi u prvoj emisiji pevao neki hit da me ljudi primete a ne one gluposti....
 

Back
Top