UVEK PRI RUCI

Đed Čoldo Banonja

Početnik
Banovan
Poruka
20
Bio sam srećan sa svojom devojkom. Zabavljali smo se preko godinu dana. I na kraju smo odlučili da se venčamo.

Moji roditelji su pomogli na svaki način, moji prijatelji ohrabrivali mene i moju devojku. Ona je san! Postojala je samo jedna stvar koja me je vrlo uznemirivala, a to je njena mlađa sestra. Moja buduća šurakinja ima oko dvadeset godina, oblači uske mini suknjice i duboke dekoltee. Redovno sam viđao njeno donje rublje kad sam u njenoj blizini. Možda sam sebičan i umišljen, ali moram priznati da se nije tako otkrivala u blizini drugih.

Jednog dana me je pozvala da dođem i proverim pozivnice za venčanje. Bila je sama kada sam stigao. Čim sam ušao šapnula mi je kako me je oduvek želela, a ja ću uskoro biti oženjen. Rekla je da prema meni gaji osećanja koja ne želi i ne može pobediti. Rekla je da želi da vodi ljubav sa mnom bar jedanput pre nego što se oženim i predam njenoj sestri. Bio sam u totalnom šoku, nisam mogao progovoriti ni reči.

Rekla je:

- Ja idem gore u spavaću sobu. Ako želiš samo dođi i uzmi me.

Ukočio sam se. Bio sam totalno ukočen od šoka gledajući je kako se penje uz stepenice. Kada se popela skinula je svoje gaćice i bacila ih na mene. Stajao sam tu na trenutak i onda se okrenuo i pojurio na izlazna vrata. Pojurio sam pravo do svog automobila.

U tom trenutku primetih budućeg tašta i verenicu kako trče prema meni. Zagrlila me je, poljubila i rekla:

- Mili moj, znala sam da si izuzetan.

A moj tašt je dodao

- Ovaj mali test me je uverio da dajem svoju kćer u prave ruke. Čestitam mladiću. Dobro došao u porodicu.

Pouka ove priče je: Uvek držite kondome u automobilu.
 

Back
Top