Zasto se lepimo za pogresne?

Ја ћу да те зовем Луцки иако је то име већ заузето :D

Ја се у последње време баш баш лепим за погрешне... значи или је будала или је заузета или незаинтересована или има неку шугаву нерашчишћену прошлост (око бивших момака) или је нешто што може да задеси само мене и никога више (нека ноторна глупост типа... не знам ког типа, али је глупо до мојега :neutral: )

А зашто је то тако? У филму ''Лајање на звезде'' је био онај један лик што је стално говорио ''...малер...'' :) Не знам шта би друго могло да буде... не верујем у хороскопе и црну магију, али у малер још и могу да поверујем... просто, помирио сам се с тим јер што сам се више трудио да укапирам теже ми је ишло... сада кулирам и чекам да будем биран :mrgreen:
 
nego na temu da se vratim
ne biramo...........desi se ili ne..instinkt,rasudjivanje,pomalo i inteligencija........sve to ima veze........ali kao sto kaze balasevic,to ne bira pamet,nego srce....tako da nije nista cudno,ako se cesce vodimo emotivnim pre nego racionalnim i upravo tako povredjeno i zavrsimo
 
Ја се у последње време баш баш лепим за погрешне... значи или је будала или је заузета или незаинтересована или има неку шугаву нерашчишћену прошлост (око бивших момака) или је нешто што може да задеси само мене и никога више (нека ноторна глупост типа... не знам ког типа, али је глупо до мојега )


To je otprilike neka definicija... Hvala Vlado...
 
Ih sad,vama su pogrešni svi koji neće da vas sponzorišu ili trčkaraju oko vas.:otkacio:Osim toga žene samo čekaju da muškarac napravi neku,po njihovom mišljenju"grešku".:roll:I ja sam bio"pogrešan"jer neću(nije me mrzelo nego neću)da batalim nedelju dana unapred planirani basket sa društvom zbog ribe.I šta,taman dođem i nakon njenog poziva od pre minut da kažem:"E moram da idem,zove me riba"?!"Neće da može"...Kad neka bude ukapirala da ne moram stalno da budem uz nju da bi to bila"ljubav",biće dobro.:ok:
 

Back
Top