Шешељ разбио СРС!!!

Iraklije

Aktivan član
Poruka
1.636
BEOGRAD - Predsednik Srpske radikalne stranke Vojislav Šešelj postigao je dogovor sa Haškim tribunalom da namerno izazove raspad svoje stranke, a da zauzvrat bude osuđen na osam godina zatvora. Na taj način Šešelj bi odmah po izricanju kazne bio oslobođen pošto bi u tom slučaju već imao odslužene dve trećine kazne, tvrdi "Fokus" u izdanju za subotu.

Izvor lista iz SRS-a, koji je insistirao na anonimnosti, ističe da se Šešelj po izlasku sprema da gradi imidž mučenika, koji je osuđen i odležao kaznu, ali i kao jedinog srpskog lidera koji je pobedio Haški tribunal."Šešelj se u pripremi ovog plana svim silama trudio da odugovlači suđenje i da kompletan rok provede u istrazi u Hagu. Da je tako, govori i informacija da je Šešelj Tomislavu Nikoliću, prilikom prošlogodišnje posete, rekao: 'Tomo, udario si mi nož u leđa'", tvrdi izvor lista.

Ovo se, prema pisanju lista, dogodilo nakon što je Nikolić više puta izjavio u medijima kako je nepravedno da se toliko oteže sa suđenjem Šešelju, što je lider SRS-a definisao kao nož u leđa, jer se upravo pripremao za dogovor sa Haškim tribunalom, pa mu je odgovaralo otezanje sa suđenjem.

Kada je pao dogovor, kako tvrdi "Fokusov" izvor, Šešelj je iz Haga izdavao naredbe suprotne onima koje je Nikolić nameravao da sprovede.

"To je radio perfidno. Prvo bi se saglasio sa Nikolićem, a onda, kada bi ovaj izašao u javnost sa stavovima radikala o saradnji sa EU i slično, Šešelj bi svojim poslušnicima u stranci naredio da izađu sa suprotnim stavom i tako kompromituju Nikolića", navodi list.
Izvor "Fokusa" konstatuje da je na kraju Šešeljev plan i uspeo, pa je cepanje stranke nazvao ideološkim razlazom sa Nikolićem, a ispalo je da vojvoda broji dane kada će na dogovorenu slobodu.

Šešelj se nalazi u Hagu od 2003. godine, gde je dobrovoljno otišao nekoliko dana pre nego što će biti ubijen premijer Srbije Zoran Đinđić.
 
Poslednja izmena:
То сам прочитао, на Монду. Текст је онако симпатичан за коментаре. А ко је тај Фокус, немам појма, да ли је онај радио или нешто друго, ставрно не знам.
 
ja sam mislio da je klovn Seselj proslost za Srbiju,
kad ono medjutim taj Hrvat - infiltriran kako bi pravio sranja i shtetu za srpski narod sa njegovim poslushnicim polumozgashima i varacarana. Ljudi odbranimo se od tog zla po srpski narod! Zar taj Seselj / a to je hrvatsko prezime/ da komanduje nama Shumadincima...ma ish
 
ja sam mislio da je klovn Seselj proslost za Srbiju,
kad ono medjutim taj Hrvat - infiltriran kako bi pravio sranja i shtetu za srpski narod sa njegovim poslushnicim polumozgashima i varacarana. Ljudi odbranimo se od tog zla po srpski narod! Zar taj Seselj / a to je hrvatsko prezime/ da komanduje nama Shumadincima...ma ish

e sad si ga bas malo pretjerao...SANU je Seselju izdala pisanu potvrdu da je cisti Srbin...:rtfm:
a sad bi ga ti uvalio nama...:thumbdown:
nije fer, samo vi njega zadrzite :)
 
mene niko ne moze da ubedi da taj hrvat Seselj nije neki ustashki placenik koji je imao cilj da ocrni Srbiju tokom 90-ih i tako nas u zlu svetlu prikaze u svetu!
I sto je najgore ovde ima uvek podrsku!
Ovaj lud narod je slep kod ochiju!:evil:

19.jpg


:hahaha::rotf:
 
e sad si ga bas malo pretjerao...SANU je Seselju izdala pisanu potvrdu da je cisti Srbin...:rtfm:
a sad bi ga ti uvalio nama...:thumbdown:
nije fer, samo vi njega zadrzite :)

Vi ste Hrvati stvarno lukavi, uvalili ste glupim Srbima vasheg choveka da se samoproglasi vojvodom i chistim Srbinom, i onda da pravi sranja da nas zamrzi ceo svet!
A Seselji su samo Hrvati....
bruka i svaka chast na lukavoscu, ali trebali ste ipak, Hrvati, da budete malo blazi prema nama!
 
Vi ste Hrvati stvarno lukavi, uvalili ste glupim Srbima vasheg choveka da se samoproglasi vojvodom i chistim Srbinom, i onda da pravi sranja da nas zamrzi ceo svet!
A Seselji su samo Hrvati....
bruka i svaka chast na lukavoscu, ali trebali ste ipak, Hrvati, da budete malo blazi prema nama!

a tek kad vam uvalimo i ove "ciste" nase...(budale) :cool:
da ih se konacno rijesimo...nikako da izumru...
p.s a nase (korumpirano) pravosude bi vam ga pod hitno vratilo nazad...jednom ga, dok jos totalno svojim bljuvotima nije zagadio okolinu, uhitili i nakon tri dana pustili...:dash:
uh, e sad mi "sinulo" zasto...u pravu si...da sije male seseljevce po Srbiji, valjda je tlo plodnije...:D
eto i sad svi kazu( u RH) Slobo bio pametniji od Franje..
 

Back
Top