CS help HITNo

Luciefer666

Zainteresovan član
Poruka
110
Brate znam da ce mnogi da *****ju sto sam otvorio ovu temu ali treba mi pomoc ovako:Imam adsl i imam private ip adresu ili kako vec Dinamicku adresu posle svake konekcije menja se ne mogu me banovati ali proble ne mogu da napravim dedicated server,mogu ali drugi ne vide ne mogu da udju treba mi pomoc oko ovoga i da zamolim ako neko hoce da ***** nek zaobidje temu jer mi reba pomoc oko ovoga ne da seru nesto

Znaci treba mi odgovor da li ima neko resenje da ja napravim dedicated server a da drugi mogu da igraju
:confused::cool::cool::cool:
 
e aj se prikljuci mojoj grupi .kliknes tamo ispod naziva teme pise precice klikni na to
zatim na drustvene grupe nadji nezausavljivi kada udjes u grupu klikni dole na "prikljuci se grupi" i to je to:rtfm:
 
Brate znam da ce mnogi da *****ju sto sam otvorio ovu temu ali treba mi pomoc ovako:Imam adsl i imam private ip adresu ili kako vec Dinamicku adresu posle svake konekcije menja se ne mogu me banovati ali proble ne mogu da napravim dedicated server,mogu ali drugi ne vide ne mogu da udju treba mi pomoc oko ovoga i da zamolim ako neko hoce da ***** nek zaobidje temu jer mi reba pomoc oko ovoga ne da seru nesto

Znaci treba mi odgovor da li ima neko resenje da ja napravim dedicated server a da drugi mogu da igraju
:confused::cool::cool::cool:

a odkud znas da ti neradi . aj daj ti meni lepo IP adresu pa da probam ja da se prikljucim:)
 
E i meni se isto desava to da ja napravim server i da drugi ne mogu da ga vide i ako im dam ip da ga ukucaju kod sebe!Da li neko stvarno zna da da odgovor na ovo cudesno pitanje,zasto ne mozemo da napravimo server preko dedecated server-a ? :) ili se samo svi ovde prave pametni... :(
 

Back
Top