Srbi i Evropa !!!

Бранко Драгаш, је врхунски стручњак изузетно паметан човек. Такви људи нису подобни да буду гости на јавном сервису А. Тијанића. Рече Андрић једном: Дођу тако времена када памет заћути будала проговори, а фукара се обогати.
 
Poslednja izmena:
Бранко Драгаш, је врхунски стручњак изузетно паметан човек. Такви људи нису подобни да буду гости на јавном сервису А. Тијанића. Рече Андрић једном: Дођу тако времена када памет заћути будала проговори, а фукара се обогати.[/QUOTE]

Pametno je zborio Ivo.
 
Њега је чак ангажовао и покојни Ђинђић, али када је човек видео оне експерте из Геј 17+, како вршљају по нашој привреди, човек се предао, није био у стању да сам покуша да се избори са багром. РТС, да је права ТВ, организовала би тв дуел Драгаш-Динкић.
 
Њега је чак ангажовао и покојни Ђинђић, али када је човек видео оне експерте из Геј 17+, како вршљају по нашој привреди, човек се предао, није био у стању да сам покуша да се избори са багром. РТС, да је права ТВ, организовала би тв дуел Драгаш-Динкић.

Cilj svih TV duela nije istina kao takva,nego "usmeravanje" publike ka odredjenom pravcu.
 
Бранко Драгаш, је врхунски стручњак изузетно паметан човек. Такви људи нису подобни да буду гости на јавном сервису А. Тијанића. Рече Андрић једном: Дођу тако времена када памет заћути будала проговори, а фукара се обогати.

Prvo nije rekao nego je napisao.
A drugo uvek se nadju oni koji jes da su krali i u kradji uhvaćeni ali se ipak teše prozivajući neke druge koji su mnogo više pokrali ali nisu uhvaćeni...
 
Cilj svih TV duela nije istina kao takva,nego "usmeravanje" publike ka odredjenom pravcu.

Слажем се, али би многи европејци и они који су заслепљени причом о ЕУ, једном нереланом причом пласираном од стране режима, ваљда ставили прст на чело и запитали се, шта нам то причају Тадић и остала братија, па то баш и није тако.
 
Слажем се, али би многи европејци и они који су заслепљени причом о ЕУ, једном нереланом причом пласираном од стране режима, ваљда ставили прст на чело и запитали се, шта нам то причају Тадић и остала братија, па то баш и није тако.

"Gladna" rulja ne razmislja sa svojom glavom,ona treba "vodju".
Nekoga ko ce da im "pokaze put" ka "sreci" i "blagostanju".
Vlast se sluzi onom Gebelsovom-------tri puta ponovljena laz je istina................i----------sto je laz veca to ju je lakse "dokazati".
 
Бранко Драгаш, је врхунски стручњак изузетно паметан човек. Такви људи нису подобни да буду гости на јавном сервису А. Тијанића. Рече Андрић једном: Дођу тако времена када памет заћути будала проговори, а фукара се обогати.
Исправка: Кад дођу СМУТНА времена будала проговори, фукара се богати, а паметан ћути. ;)
 
Apropo Ive Andrica ne bih rekao da je Dragas jedan od onih koji su "pametno zacutali " ,bas naprotiv .Mislim mozda je on strucan i svaka mu cast ako jeste ,ali nekako mi je sumnjivo da se on uvek pojavljuje kada je neka privatizacija ,strajk ili bilo sta drugo i uvek je bas on "zastupnik uneserecnih radnika " za pristojnu nadoknadu i publicitet .
 
Apropo Ive Andrica ne bih rekao da je Dragas jedan od onih koji su "pametno zacutali " ,bas naprotiv .Mislim mozda je on strucan i svaka mu cast ako jeste ,ali nekako mi je sumnjivo da se on uvek pojavljuje kada je neka privatizacija ,strajk ili bilo sta drugo i uvek je bas on "zastupnik uneserecnih radnika " za pristojnu nadoknadu i publicitet .

Nije sad bitan on kao licnost,nego tekst koji je napisao?!
 
..izgleda da je to vreme doshlo josh '88-me i traje..i traje..i traje..

Pa tako nesto u to vreme,ja nisam mogao da se nacudim ali ipak to posta "stvarnost".
U to vreme ko je jos mislio o nekom kamaradciku Milosevicu & bagri:rtfm:
Islo se u Trst,Minhen pa na koncerte Dajerstrejs,Klepton............................more je provod,more su koke :mrgreen:......................itd.
P.S
Zaskocila nas BANDA CRVENA,jehbem im mahter komunisticku,poltronsku ........................nismo bili spremni i evo vidis koliko dugo nas kahrayu?!:rtfm::evil:
 

Back
Top