Sfinga Enigma

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
39.013
Dragi muskarci, jedan koristan savet cu vam dati sto se tice zena :
Znaci, nikada ne postavljajte pitanja svojim curama ili zenama ( zavisi u kojoj ste vrsti veze ), koja su vezana za njihovu proslost.
Zene, ma koliko se trudile da budu iskrene, one vam nece bas sve reci za razliku od nas koji smo mnogo otvoreniji i iskreniji po tom pitanju proslosti.
Zato su mudri i drevni Egipcani ( ne ovi iz Srbije ), ostavili citavom svetu u zavestanje spomenik Sfinge, spomenik enigme u zena.
Ili kako se kaze :
Sto manje znam, vise volim
 
Ne slazem se.Ja sam moju sve ispitao i rekla mi je sve.Rekla mi je da sam prvi,da sam jedini i da cu uvek to biti.Kasnije sam saznao od njenih da je bila mushko i da je menjala pol.Vishe se ne zove Zoran,sad je Zorica i ima malo dlakavije noge a ja imam vece grudi od nje...Nema veze,bitna je iskrenost,ljubav i tolerancija...
 
Dragi muskarci, jedan koristan savet cu vam dati sto se tice zena :
Znaci, nikada ne postavljajte pitanja svojim curama ili zenama ( zavisi u kojoj ste vrsti veze ), koja su vezana za njihovu proslost.
Zene, ma koliko se trudile da budu iskrene, one vam nece bas sve reci za razliku od nas koji smo mnogo otvoreniji i iskreniji po tom pitanju proslosti.
Zato su mudri i drevni Egipcani ( ne ovi iz Srbije ), ostavili citavom svetu u zavestanje spomenik Sfinge, spomenik enigme u zena.
Ili kako se kaze :
Sto manje znam, vise volim

ovo nije nikakvo pravilo, sve zavisi od žene i od muškarca kakvi su. Evo, ja ću sad da dam jedno gledište sa ženske strane. Znam muškarce koji neće da pričaju o prošlosti, što znači da nisu raščistili, da su istraumirani, ljuti još uvek i slično, u svakom slučaju nemaju zdrav odnos sa prošlošću čim ćute. Sa druge strane muškarci uglavnom lažu, kažu ono što misle da ti odgovara i sl. Malo je onih iskrenih i koji će ti stvarno ispričati o prošlosti. Sve u svemu, ona tvoja teorija pada u vodu, postoje i muškarci i žene koji kriju, lažu i sl., a iz mog ženskog iskustva rekla bih da su ovi prvi problematičniji.
 
e ja izlaprdam sve i svasta...nema tajni...ali, uvek imam po kojeg ponudjaca te je to dobra podloga za razvoj ljubomore....e tu vec nista ne mogu nego da zatajim koji put....i tako kad budem htela akciju odmah cu da obavestim......:D
 
Malo Egipta i Sfinge....:heart:
 

Prilozi

  • sf.JPG
    sf.JPG
    71,8 KB · Pregleda: 8
ovo nije nikakvo pravilo, sve zavisi od žene i od muškarca kakvi su. Evo, ja ću sad da dam jedno gledište sa ženske strane. Znam muškarce koji neće da pričaju o prošlosti, što znači da nisu raščistili, da su istraumirani, ljuti još uvek i slično, u svakom slučaju nemaju zdrav odnos sa prošlošću čim ćute. Sa druge strane muškarci uglavnom lažu, kažu ono što misle da ti odgovara i sl. Malo je onih iskrenih i koji će ti stvarno ispričati o prošlosti. Sve u svemu, ona tvoja teorija pada u vodu, postoje i muškarci i žene koji kriju, lažu i sl., a iz mog ženskog iskustva rekla bih da su ovi prvi problematičniji.

Na prve mislis i zene i muskarce koji se kriju i lazu ili mislis samo na muskarce ?
 

Back
Top