Ja u školi

Becky Thatcher

Domaćin
Poruka
3.587
Glupava škola... što osnovna što srednja - septembar, počela opet... za neke druge, domaće il tuđe - pa mi palo na pamet da vas pitam. Kakve ste bile u školi? Kom klanu ste pripadale, kakvu muziku ste slušale, jeste li bile od onih popularnih ili onih usamljenih čudnih devojčica?

Šta je prvo sećanje i asocijacija na ovu temu?

:heart:
 
ja sam bila i popularna i cudna

slusala sam u srednjoj rokic npr. Jane's Addiction su svi znali da volim, ali slusala sam i Pink Floyd na primer... to sam bas volela

ja sam bila ona u zadnjoj klupi sto slusa muziku i spava
ocene su mi bile onako prosecne jer nisam ucila, ali sam prirodno anti-tupava, pa mi se protiv volje na casovima nesto zalepilo za glavu :lol:
 
Bila sam popularni autsajder :D, slusala pank, duvala travu, pila, bezala sa casova a imala odlicne ocene, imala par drugara, izlazila u KST i na Akademiju, roditeljima sam sve zivce iskidala kampanjskim ucenjem i otaljavanjem stvari koje me uopste nisu interesovale (matematika, fizika, hemija...fuj), nocnim izlascima, cudnim drustvom i sto se ne oblacim lepo i nisam primer na porodicnim proslavama :D, dizala pobune, pisala pesme, slikala...itd.
Na uzas moje keve sa biserima i plavom pundjom, isla sam u iscepanim farmerkama, martinkama i rascupanom kosom. :D
Koncerti EKV-a :(
Normalna, nehibridna trava. :(
Vinjak :)
Filozofije u parku u 4 ujutro sa drugom koji ne zna da li voli decake ili devojcice pa sam ga poljubila da sazna. Malo je znao pa se ipak odlucio za decake. :D
Onda sam otisla u inostranstvo i bila autsajder iz istocne evrope. Jos uvek sam. :D
 
Pa vas dve bi verovatno prevrtale očima i okretale glave na drugu stranu da smo slučajno zajedno išle u školu...

Baš sam morala da budem u fazonu.... Muzika YU DANCE, svi hitovi napamet, namerno providne majčice i kratke pantalonice & šortsevi + večito luckaste frizurice na upadljivo dugoj kosi, stariji dečaci, balavljenja na ekskurzijama, kožni crni ranac, kožna jakna kratka, crna s nekim resicama i čizme one bakandže prave al ne uz farmerke iscepane nego uz suknjice kratke il lepršave... u društvu fancy dečurlije, koja se razmeće ari max patikama, telefonima i sl...

Sto kila parfema BU ili 999.... jaooooooooo.......
 
Pfffff :) A ja sam slušala hip hop, nosila džordanke i uske majice, plela crnačke kikice (zato sad ćelavim! :) ) slušala Sunshine i Straight Jackin, Wu tang i Cypress hill (dobro, cypress i sad slušam!) nešto se bunila protiv režima, bila besna, ništa mi nije valjalo... tako to reperi, bitno da su besni! :D Bila sam vrlodobra, matiš i fiziku sam vežbala do iznemoglosti za 2 ali ostali predmeti gde može da se filozofira su išli od ruke! I da, bila sam dečacima DRUG :D :hahaha: Al sad kad vratim film - i ako sam se oblačila ko dečak bila sam sa najboljim frajerima... :hahaha:
 
auuuuuuuuu jadni mi decaci sa vama jedna dizel druga gan'sta dobro je da sam krompiric

rane-1.jpg
 
Bila sam popularni autsajder :D, slusala pank, duvala travu, pila, bezala sa casova a imala odlicne ocene, imala par drugara, izlazila u KST i na Akademiju, roditeljima sam sve zivce iskidala kampanjskim ucenjem i otaljavanjem stvari koje me uopste nisu interesovale (matematika, fizika, hemija...fuj), nocnim izlascima, cudnim drustvom i sto se ne oblacim lepo i nisam primer na porodicnim proslavama :D, dizala pobune, pisala pesme, slikala...itd.
Na uzas moje keve sa biserima i plavom pundjom, isla sam u iscepanim farmerkama, martinkama i rascupanom kosom. :D
Koncerti EKV-a :(
Normalna, nehibridna trava. :(
Vinjak :)
Filozofije u parku u 4 ujutro sa drugom koji ne zna da li voli decake ili devojcice pa sam ga poljubila da sazna. Malo je znao pa se ipak odlucio za decake. :D
Onda sam otisla u inostranstvo i bila autsajder iz istocne evrope. Jos uvek sam. :D


Jaoooooo,zavidim ti....:(;)

ja sam i dalje u srednjoj..moglo bi se reci da spadam u autsajdere..sa malo njh se druzim...
 
Ja sam uvek nekako izgledala preozbiljno .... i profesorima ... što mi je dodatno olakšavalo školovanje. A ustvari, u društvu sam bila zajebant i mnogo sam se smejala .... vedra i vesela priroda ... tako me je moja bivša razredna nazvala ''Đilkoški diplomata'' šta god to značilo :mrgreen:

Bila sam dobar djak .... vaspitano čeljade .... nisam pravila probleme ... slušala sam normalnu muziku, družila se sa normalnim ljudima ... odrastala u normalnoj porodici ..... Vreme prolazilo bez većih problema i trzavica .....

Neko bi rekao ''jedno sasvim obično detinjstvo'' ... a ja bih se danas, još jednom, zahvalila na njemu :)
 
Ja sam uvek nekako izgledala preozbiljno .... i profesorima ... što mi je dodatno olakšavalo školovanje. A ustvari, u društvu sam bila zajebant i mnogo sam se smejala .... vedra i vesela priroda ... tako me je moja bivša razredna nazvala ''Đilkoški diplomata'' šta god to značilo :mrgreen:

Bila sam dobar djak .... vaspitano čeljade .... nisam pravila probleme ... slušala sam normalnu muziku, družila se sa normalnim ljudima ... odrastala u normalnoj porodici ..... Vreme prolazilo bez većih problema i trzavica .....

Neko bi rekao ''jedno sasvim obično detinjstvo'' ... a ja bih se danas, još jednom, zahvalila na njemu :)

ma sva si normalna:rumenko:
 
Bila sam popularni autsajder :D, slusala pank, duvala travu, pila, bezala sa casova a imala odlicne ocene, imala par drugara, izlazila u KST i na Akademiju, roditeljima sam sve zivce iskidala kampanjskim ucenjem i otaljavanjem stvari koje me uopste nisu interesovale (matematika, fizika, hemija...fuj), nocnim izlascima, cudnim drustvom i sto se ne oblacim lepo i nisam primer na porodicnim proslavama :D, dizala pobune, pisala pesme, slikala...itd.
Na uzas moje keve sa biserima i plavom pundjom, isla sam u iscepanim farmerkama, martinkama i rascupanom kosom. :D
Koncerti EKV-a :(
Normalna, nehibridna trava. :(
Vinjak :)
Filozofije u parku u 4 ujutro sa drugom koji ne zna da li voli decake ili devojcice pa sam ga poljubila da sazna. Malo je znao pa se ipak odlucio za decake. :D
Onda sam otisla u inostranstvo i bila autsajder iz istocne evrope. Jos uvek sam. :D

nisam bila autsajder, slušala alternativu( Nirvana i čitava Seattle scena-grandž je tada bio u začecima), pila (skupimo se kod nekoga petkom uveče, kupimo vinjak i pijemo vinjak kolu, pa posle u KST ili Akademiju), duvala travu, bežala ne samo sa časova, nego me danima nije bilo u školi, a imala odlične ocene osim iz fujj predmeta, nosila muške prugaste pidžame u školu, pocepane farmerke, karirane košulje, ili podkošulje dugih rukava sa majicom kratkih rukava preko:D
Obožavala Partibrejkerse:D
A na koncertima Zabranjenog pušenja nikada nisam dobila šansu da recitujem "Pamtim to kao da je bilo danas":(
 
Pa bila sam odlican djak,ali nikad nisam dobro znala matematiku i njoj slicne predmete.Tehnicko crtanje nisam nikad znala da crtam i sve mi je bilo krivo..Ocene sam vise hvatala na galamu cini mi se..Veciti buntovnik bez razloga :)
U cetvrtoj godini za malo da izletim iz skole zbog neopravdanih..Vise mi se svidjalo u obliznjem kaficu nego u skoli.
Nisam se svrstavala u grupe.To me je uvek nerviralo.Kada vidim neke dve grupe u kojima su neke devojke in,onako turbo doterane sa sve stiklama i kilo sminke,koje slusaju narodnjake i dance muziku,i druga grupa one tihe mirne koje svu zezaju.Ja sam nekako uvek bila sa muskim drustvom vise..
Imala sam srecu da sam i u osnovnoj i srednjoj bila sa jednim deckom koji mi je bio najbolji drug.Slusala sam Doors,Purple,Zeppelin,u doba kada je pink bio u najvecem zamahu.Istu muziku slusam i sada.
Pili smo pivo,votku i pusili .Nismo mnogo marili sta ce sredina reci.
Sto se oblacenja tice bilo je normalno,sa dodacima traperica koje se tada nisu nosile i majica Iron Maiden :)
Ih...bila su to divna vremena.
Sva sreca moja cerka ne lici na mene :)
 
slusala trance :(
oblachila se...hm.....pantalone zvoncare,preko njih suknja do kolena(od pamuka ili sintetike,kako kad,suknja nije uvek bila u kombinaciji)....gore majice sa shljampavim rukavima...chudne ogrlice,na nogama skejterke,obavezna torba "u fazonu"
frizura kratka,pozadi nakostreshena,jedno vreme tamno crvena,posle kada me ludilo potpuno zahvatilo,sherpa plava i vatreno crvena posle toga....pirsing na donjoj usni....
:confused:
dete kreten.....sad kad bi me neko naterao takva da izadjem na ulicu,mislim da bih u zemlju propala
Profesorka patologije me redovno jurila hodnikom i drala se na mene da shkola nije cirkus.....bila je strah i trepet u shkoli,a mene je bolelo uvo sto me mrzi.....i naravno nauchim za 4orku a ona mi zalepi keca u dnevnik :otkacio: ali to tada nekako nije bilo vazno :lol:
al su me u shkoli gotivili svi osim fensi "riba".....najpametnijih i najlepshih... :roll:
chak me i razredna volela :)
 
slusala trance :(
oblachila se...hm.....pantalone zvoncare,preko njih suknja do kolena(od pamuka ili sintetike,kako kad,suknja nije uvek bila u kombinaciji)....gore majice sa shljampavim rukavima...chudne ogrlice,na nogama skejterke,obavezna torba "u fazonu"
frizura kratka,pozadi nakostreshena,jedno vreme tamno crvena,posle kada me ludilo potpuno zahvatilo,sherpa plava i vatreno crvena posle toga....pirsing na donjoj usni....
:confused:
dete kreten.....sad kad bi me neko naterao takva da izadjem na ulicu,mislim da bih u zemlju propala
Profesorka patologije me redovno jurila hodnikom i drala se na mene da shkola nije cirkus.....bila je strah i trepet u shkoli,a mene je bolelo uvo sto me mrzi.....i naravno nauchim za 4orku a ona mi zalepi keca u dnevnik :otkacio: ali to tada nekako nije bilo vazno :lol:
al su me u shkoli gotivili svi osim fensi "riba".....najpametnijih i najlepshih... :roll:
chak me i razredna volela :)

a kiselina i ekseri?
 
raja ram? bzvz...
wizzy noise ja gotivim najvise....i nomada
imam pun komp trance-a al ne slusam vise to...ponekad pustim da se malo prisetim......
sad se setih goa gilla...matori je lud milion posto...i ona njegova zena :eek:
 
ma ti si pravu buntovnik bez razloga

e ovo je muzika za tebe:)

Kad sam bio mali i jos sasvim mladak,
Zivio sam ja na selo, malo pjeske od grada
I bio sam, ono sto se kaze, pjesak djak
Lak mi je bio svaki zadatak

U skolu sam im'o ja petice sve
U skolu sam im'o ja petice sve
U skolu sam im'o ja petice sve
Samo iz vladanja bogami ne!

U to vrijeme bjese poznat Halid Invalid Hari,
Pjev'o je nekija vrlo popularni' stvari
Stara mi rekla ic' na njegov koncert
Ako iz vladanja zasluzim pet

I normalno sam prest'o cackat uho-grlo-nos,
Da zajebavam ucitelje i u skolu hodam bos
Prije i posle jela poceo sam ruke prati
A bez da me na to opominje maaatiiiiii...

Aman. Aman - cest usklik u sevdalinkama

I bogami naljepise plakate po selu
Lijepo Halid Invalid Hari u zlatnom odijelu
A ispod je pis'o bijeli sitan tekst
"U nedjelju, u mjesnu, pocetak u sest!
Ulaz je dinara 42, djeca i vojnici pola od toga!"

Da bi majka obecanje ispunila sinu,
Tog smo jutra ranije namirili zivinu
Poveli smo i Mehovu stariju cerku,
A starome presuli sarmu u najmanju serpu
Kamenko je rek'o bice kisni dan,
Svratili smo kod strika i pozajmili kisobran ...
Aman - cest usklik u sevdalinkama...

Kupili smo karte i seli u drugi red,
Stara je zapalila cigar, a mi jeli sladoled
A onda je na daske koje zivot znace,
Izasla neka fukara i pocela da skace:
Drka drka djon drka drka djon
Drka drka djon drka drka djon ...

Raja je krenula da se pali i zari
Raja je krenula da se pali i zari
Raja je krenula da se pali i zari
Jer to je bio glavom i bradom Halid Invalid Hari!

Ja sam se njemu obradov'o jako,
I viknuo: Majko, ocu l' i ja ovako?
A majka me u glavu kisobranom osine
I ljutito kaze: 'Oces *****, sine..

Halid Invalid Hari, prijatelju stari,
Pit'o bi te oko neki' privatni' stvari
Ja sam ti ove alternative sit,
I htio bih da napravim jedan pravi hit,
Za staru majku, surnjaju i snaju
-- da pjevaju me svi u mome zavicaju
Da i mene ko i tebe raja vazda trazi
***** na plazi i hajduci na strazi.
I da za mnom vicu on pravi nas je babo,
I da za mnom vicu AMADEUS RAMBO,
I da za mnom vicu on pravi nas je babo,
AMADEUUUS RAMBOOOO !

Da zaradim i ja sto pedes' 'iljada svajcaraca,
Da kupim sebi raznih dzirlo kuraca-palaca,
Za staru majku zube od crnca
da lakse moze orase da krca

Aman. Aman - cest usklik u sevdalinkama

Pa Rambo ****** sto mi se odma' nisi javio!
Ja bi' ti vala dzaba jedan hit napravio,
Ti si interpretator zgodan i vrijedan,
Evo ti hit 'jedan kroz jedan'
"Molio bih da te ne molim
Molio bi' a mozda i ne bi!
Molio bih da te ne volim
Molio bi', moja bejbi, mejbi"
 

Back
Top