Američki filmovi promovišu razvrat i blud.

Svabov

Buduća legenda
Poruka
25.294
BasicInstinct.jpg


I satanizam

samuel_jackson_john_travolta_pulp_fiction_accidental_shooting.jpg
 
Citao sam u politikinom zabavniku da je to normalno

Може бити да је писало да је забавно, у складу са именом и политиком листа. У Политици је писало да је политички коректно, у Времену да је крајње време да се ствар узме у своје рукем, у Блицу да није страшно ако кратко траје...
 
Може бити да је писало да је забавно, у складу са именом и политиком листа. У Политици је писало да је политички коректно, у Времену да је крајње време да се ствар узме у своје рукем, у Блицу да није страшно ако кратко траје...

:think: Mudre reci izlaze iz tebe!!!
 
Ako malo bolje pogledamo, videcemo na diskaveriju i ostalim slicnim kanalima od jutra do sutra opstanke u kojima obavezno 10 lavova cherechi jednu antilopu, razvlaci joj creva... I gledajuci neko vreme postaje vam sasvim normalno. Onda covek prica kako ga je napala ajkula i otkinula mu pola noge i ruke i kako je to sasvim normalno i da on ne mrzi tu ajkulu...
Danas se crtani filmovi zasnivaju na krvoprolićima... Nema vise onih diznijevih saljivih poruka...

I onda povrh svega imamo amere koji satru sa zemljom neku civilizaciju i to nam isto postaje sasvim normalno....

Sve to ima daleko dublju priču...
 
Ako malo bolje pogledamo, videcemo na diskaveriju i ostalim slicnim kanalima od jutra do sutra opstanke u kojima obavezno 10 lavova cherechi jednu antilopu, razvlaci joj creva... I gledajuci neko vreme postaje vam sasvim normalno.

A sta je tu nenormalno?

Onda covek prica kako ga je napala ajkula i otkinula mu pola noge i ruke i kako je to sasvim normalno i da on ne mrzi tu ajkulu...

A sto bi je mrzeo?
To je priroda.

Danas se crtani filmovi zasnivaju na krvoprolićima... Nema vise onih diznijevih saljivih poruka...

A kad se crtani filmovi nisu zasnivali na krvoprolicu?
 

ja sam pre jedno par godina sebe uhvatio u mislju ima li koji americki film u kojem se ne prikaze bar 1 ubistvo????

pratio sam scene pa jedno 100-tinak filmova i u svakom,ali u svakom nasao barem 1 scenu ubijanja ili sahrane.

ja bih voleo da mi neko navede neki americki film bez ubistva.

verujem da skoro nema takvog.......ovo je vec ozbiljo,ja stvarno nisam nasao ama bas ni 1 jedini film bez ubistva:otkacio:
 
ja sam pre jedno par godina sebe uhvatio u mislju ima li koji americki film u kojem se ne prikaze bar 1 ubistvo????

pratio sam scene pa jedno 100-tinak filmova i u svakom,ali u svakom nasao barem 1 scenu ubijanja ili sahrane.

ja bih voleo da mi neko navede neki americki film bez ubistva.

verujem da skoro nema takvog.......ovo je vec ozbiljo,ja stvarno nisam nasao ama bas ni 1 jedini film bez ubistva:otkacio:

nema jedino u decijim komedijama ubistva ali i tu ponekad ima :thumbdown:
 
e, ne zaboravi dobro staro spaljivanje...;]

Evo jednog starog dobrog filma koji promovise mentalna oboljenj

Ma picolo, da mi zabranimo i nove i stare filmove?
Za svaki slucaj.

Vi ste videli da je vecina ljudi pocela da bude protiv vas, i da sve manje ljudi imate da zamajavate, pa sad hocete i od neceg dobrog da napravite lose i obrnuto! Gubite tlo pod nogama...pa postavljate teme.
 

Back
Top