Председнички избори 2. круг

За кога би сте гласали?


  • Ukupno glasova
    29
  • Anketa je zatvorena .

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Томислав Николић 14 34,15%
Војислав Коштуница 9 21,95%

по резултатима првог круга у други круг су ушли Томислав Николић са освојених 34,15% и Војислав Коштуница са освојених 21,95%

За кога би сте ви гласали?
 
Томислав Николић 14 34,15%
Војислав Коштуница 9 21,95%

по резултатима првог круга у други круг су ушли Томислав Николић са освојених 34,15% и Војислав Коштуница са освојених 21,95%

За кога би сте ви гласали?

pa ovi svugde pucaju,na izborima,tv forumima......a vladaju........i posle kao nije diktatura:hahaha:
 
A to je onaj sto je "obecao" da ako njega izaberu za predsednika,Kosovo se nikad odcepiti nece?????????????
Od reci je covek,nema sta :rtfm:
A glasaci mu njegovi??
Isto kao i on---------------od reci :klap::klap::klap:

Jasno mi je kako razmišljaš i sasvim te razumem (žalim) ali ajde da pojasnimo neke stvari:

1. BoTa je obećao da će se boriti za KiM i da nikada nečemo priznati KiM isto kao što su Grobarčina i Mlohava budala obećavale.

2. A ti si kao tvoje vođe koje su budale i kreteni................:klap::klap::klap:
 
Jasno mi je kako razmišljaš i sasvim te razumem (žalim) ali ajde da pojasnimo neke stvari:

1. BoTa je obećao da će se boriti za KiM i da nikada nečemo priznati KiM isto kao što su Grobarčina i Mlohava budala obećavale.

2. A ti si kao tvoje vođe koje su budale i kreteni................:klap::klap::klap:

1.On je rekao da AKO NJEGA IZABERU, KOSOVO SE NECE ODVOJITI !!!!!!!!!!!!!!!

2.Ja nemam vodja,ja sam normalan i samostalan covek,kome nije potrebno da ga neko vodi ;)
 
Томислав Николић 14 34,15%
Војислав Коштуница 9 21,95%

по резултатима првог круга у други круг су ушли Томислав Николић са освојених 34,15% и Војислав Коштуница са освојених 21,95%

За кога би сте ви гласали?

Pre ce Velja/Selja Ilic biti predsednik SAD,nego Kostunjavi u drugi krug za predsednika Srbije!!!!!!
 

Back
Top