Pomoc.Savet

Jedan obican tata

Primećen član
Poruka
745
Postovane devojke,zene,
javlja vam se jedan muskarac i to na vasoj strani sto je dosta cudno,ali morao sam.Naime,supruga mi ima cesto problema sa "ribicom",tj cesto ima sekret koji joj smeta,znam da to ima puno zena ali je ovo vec malo precesto.Ide izuzetno redovno kod ginekologa i lecenje je manje vise slicno,vaginalete,bla bla bla.Da,dosta sam o tome naucio od nje,nazalost.
E sada cu vas nesto pitati,naravno ne morate da mi odgovorite,ali bih voleo da znam neke stvari,ali cu prvo reci moje misljenje sta je uzrok ovom problemu:svakodnevno tusiranje intimnih delova,svakodnevno nosenje dnevnih ulozaka,nosenje gacica tokom celog dana(mislio sam ovde nocu,a preko ima pidzamu).Moje je misljenje da jednostavno njen intimni deo ne dishe!Ne moze da se uspostavi ravnoteza u predelu intimnog dela.Da ne zaboravim da napomenem da nemam odnose sa drugom osobom,a i prilicno sam siguran da ni ona nema drugoga.
Pitanje je da li se svakodnevno perete tamo dole,da li nosite konstantno uloske i gacice...
Hvala vam jos jednom.
Tata:(
 
tusiram se svakodnevno. gacie nosim svakodnevno (prespavamo goli cesto samo kad je leto)... uloske ne... skeret ne mora da ima veze sa svakodnevnim tusiranjem, ali moze da ima veze sa nekim prehladama ili sa gelovima za tusiranje koje koristi (ako nije neka boles' u pitanju)
 
i ja nosim gace :)

moze biti svasta, ako njen ginekolog nezna kako cemo mi znati , moguce je da je od gelova za tusiranje, sapuna, uloski , tampona , ima 1001 infekcija polovih organa , to mora dda se proveri :) i navreme sanira , a vaginalete nisu jedina terapija .
 
meni je ovo sto posto bzvz tema..........mislim nosite li gaće.....eeejjjjjj.......kakvo je to
pitanje.....:(

a kad već pitaš...pa morate oboje zajedno da se lečite.....ako ona pije neke lekove ili koristi nešto
lekar mora dati lek koji ćeš i ti piti iako nemaš simptome....to tako ide...pa to znaju svi koji su
išta ikad pročitali o tome..........:(:(;(
 
Ako cesto koristi neke antibiotike, lekove i sl. isto moze biti uzrok..takodje, sintetika, ulosci koje verovatno nosi zbog svog problema...ipak, mislim da je ginekolog presudan..neka promeni ginekologa...ima i toga...
 
i ja nosim gace :)

moze biti svasta, ako njen ginekolog nezna kako cemo mi znati , moguce je da je od gelova za tusiranje, sapuna, uloski , tampona , ima 1001 infekcijapolovih organa , to mora dda se proveri :) i navreme sanira , a vaginalete nisu jedina terapija .

meni je ovo sto posto bzvz tema..........mislim nosite li gaće.....eeejjjjjj.......kakvo je to
pitanje
.....:(

a kad već pitaš...pa morate oboje zajedno da se lečite.....ako ona pije neke lekove ili koristi nešto
lekar mora dati lek koji ćeš i ti piti iako nemaš simptome....to tako ide...pa to znaju svi koji su
išta ikad pročitali o tome..........:(:(;(


:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
gle nju pade od smeha......:lol::lol:Taska oćeš vode malo da se povratiš
od naših pametnih postova.......:lol::lol:

pa kakva tema takvi i odgovori..........:think::think::think:

Dodjoh sebi jedva....ufff :lol:

ne...mislim covjek se brine stvarno......bas smo neozbiljne...:lol:


Moram sada i ozbiljno odgovoriti....ovako.....
Tusiranje svakodnevno pa i vise puta ne moze da skodi,ali treba paziti koji gel koristiti za pranje ribice...neka se posavetuje za neke biljne preparate...nikako parfemisani i sl...sigurno da moze izazvati reakciju....mislim da bi ona trebala promjeniti ginekologa....a postoje i vaginalete kao preventiva koje na neki nacin zamenjuju nekadasnji irigator.....svaki peti dan jedna vaginaleta...:)
 
Dodjoh sebi jedva....ufff :lol:

ne...mislim covjek se brine stvarno......bas smo neozbiljne...:lol:


Moram sada i ozbiljno odgovoriti....ovako.....
Tusiranje svakodnevno pa i vise puta ne moze da skodi,ali treba paziti koji gel koristiti za pranje ribice...neka se posavetuje za neke biljne preparate...nikako parfemisani i sl...sigurno da moze izazvati reakciju....mislim da bi ona trebala promjeniti ginekologa....a postoje i vaginalete kao preventiva koje na neki nacin zamenjuju nekadasnji irigator.....svaki peti dan jedna vaginaleta...:)



slažem se.....što više hemije, sve veći problemi....:(drugo nisam baš pristalica nošenja
dnevnih uložaka svaki dan već samo u nekim danima kada je to neophodno...žene će
znati na šta mislim.....ali tvrdim da ako ona pije lekove ili koristi šta već koristi a ti ne
sve vam je uzalud.....moraš ti uraditi bris....i onda se zajedno lečite....jer postoji mogućnost da ti imaš neku infekciju za koju ne znaš, koja tebi ne smeta i ne primećuješ
ništa....a da pri tom...kod nje stvara problem....to bi dobar ginekolog morao da zna i to joj
je već odavno morao reći.......:think:
 
slažem se.....što više hemije, sve veći problemi....:(drugo nisam baš pristalica nošenja
dnevnih uložaka svaki dan već samo u nekim danima kada je to neophodno...žene će
znati na šta mislim.....ali tvrdim da ako ona pije lekove ili koristi šta već koristi a ti ne
sve vam je uzalud.....moraš ti uraditi bris....i onda se zajedno lečite....jer postoji mogućnost da ti imaš neku infekciju za koju ne znaš, koja tebi ne smeta i ne primećuješ
ništa....a da pri tom...kod nje stvara problem....to bi dobar ginekolog morao da zna i to joj
je već odavno morao reći.......:think:

napokon si skontala...šta se krije iza postavljača...:whistling:
 
dnevni ulosci su smrt, mislim, nije nikakva tajna da mogu biti odgovorni za pojavu sekreta.
daklem:
obavezno zapiranje=) posle svakog odnosa
laktacid gelom-spas za osetljive
pamucni donji ves 24//7
neka pije dosta jogurta, a jede manje slatkog
+ neka prekontrolise secer u krvi, ako je povisen gljivice divljaju.

ebiga, nekim zenama se mnogo lako poremeti ta ravnoteza i eto belaja.
 
i jos sam htela da kazem da je to malo glupo za zajednicko lecenje
mislim, cesti sekret je obicno tu zbog kandide, a ona je prisutna u vaginanoj flori, te je prisutna, samo se zbog odredjenih faktora nkad prenamnozi i napravi problem.
opet sizite i pecate nekoga u lazzi, ko da je bitno, a da pri tome.. pa, lupate.
 

Back
Top