I Crna Gora je nezavisna...........

da ostavim trag pre nego se ova "tema" zaključa:mrgreen::arrow:

icon_shit.gif
 
Svaki Crnogorac nju voli , no taman..............
Sto neko voli Srbiju? Sto neko voli Republiku Srpsku? Sto neko voli Kosovo.............?

Zar Crnogorac ne voli nezavisnu Crnu Goru?

Crnogorci vole Srbiju zato sto uvek kad zavrse neki fakultet mogu da postanu politicari na viskokim funkcijama i plus se besplatno skoluju!! A vi "Crnogorci" ste u manjini u sopstvenoj zemlji i uskoro ce Sipci poceti da vas guze kao Makedonce bolje na to misli nego na ovo i ostavite se vise Srbije hteli ste ne zavisnost i dobili ste je a ponasate se kao da smo jos u zajednici! Ili ukratko odjebite od nas!
 
Vama ulazu lakse u dupe nego u glavu. Vama nepismenijema treba napisati po vas cio dan da shvatite da ste i vi nezavisni................

stekavsi "nezavisnost" stekli ste i "nezavisni internet", zato ne znam vise dokle cete da smarate kao besni na nasim forumima....nije li to dokaz teske iskompleksiranosti? meni na pamet ne bi palo da posetim crnjogorski forum (postoji li nesto slicno?)
 
Ja imam dvojno drzavljanstvo.Menisu iste drzave, a vama nijesu jer imate svi zajedno inteligencije ka pokojni majmun u Beogradu-Sami.........

You didn't undersand a thing I wrote above? O God,not again... It's you and only you. :mrgreen: Provoking again,and again explaining in English,cause your Serbian is terrible.

Our citizenship? :lol: That means that you're the stupidest among us ''stupid'' Serbs :hahaha: Nice of you to admit that :ok:
 

Back
Top