Internet prezentacija

Radijus-vektor tesko smece od kablovske.

1.Imaju gomilu retard kanala na kojima nema nista sem onih idiotskih kvizova i sms poruka to im je trecina programske ponude.
2.Travel nema prevod mada kod svih operatera ima
3.Nemaju smrdljivi B92 info mada licno taj kanal mene ne zanima ali bez obzira
4.Imaju staru provaljenu foru da pred novu godinu uvedu neki truli kanal i onda prospu pricu da moraju da povecaju cenu pretplate zbog eto tih novih kanala itd.

Jednom reciju dno.
 
Radijus-vektor tesko smece od kablovske.

1.Imaju gomilu retard kanala na kojima nema nista sem onih idiotskih kvizova i sms poruka to im je trecina programske ponude.
2.Travel nema prevod mada kod svih operatera ima
3.Nemaju smrdljivi B92 info mada licno taj kanal mene ne zanima ali bez obzira
4.Imaju staru provaljenu foru da pred novu godinu uvedu neki truli kanal i onda prospu pricu da moraju da povecaju cenu pretplate zbog eto tih novih kanala itd.

Jednom reciju dno.
Dno !

Na nesreću Novobeograđana zaposeli su tu lokaciju KTV-om i KInternetom.
Uveo sam sve to kod Ćaleta u Bloku 61 --- teško smeće. :otkacio:
 
Koliko znam na NBGD su Radijus,IKOM i PTT ...PTT je najbolji.

Radijus je jedno vreme i bio OK posle SBB-a bio je najbolji ali vec duze vreme je dno i svakim danom je sve gori i gori.Znam kod mene u zgradi mnogi razmisljaju da ih otkace posto ne vrede ni pola para koliko kostaju mesecno.Kod onog SBB-a je mislim ista cena a daju ti 100 puta bolju programsku semu plus i najbolji net.A ovi uzas.Ne zasluzuju ni da se komentarisu. E jos mi zabranili komentare na nekom njihovom sugavom forumu sto neki pederko moderishe.
Koji ce im forum ako ne smes kritiku da napishes. Ma olosh.
 
Poslednja izmena:
Primećena znatna poboljšanja bar u blokovima.

Vektor.png
 
primecujem da po njihovim standardima 1mbps nije zgodan za skidanje muzike (4MB koliko je teska u proseku jedna mp3 pesma je prevelik zalogaj za 125kb/s) a cak ni 6mbps nije idealno za skidanje filmova (jedan film od 700MB se u proseku skine za 16 minuta ovom brzinom) :dash:

koji prevaranti
 

Back
Top