Devojke i Uzice

Ma devojke iz Uzica su ekstra(po lepoti) ali shto se u nashem narodu kaze ne mozesh im ni vilama prici,ali da ih ima lepih ima i lichno mislim da mozesh vishe lepih devojaka sresti na trgu U Uzicu nego u BGu na isto tako prometnom mestu,srce da ti stane.
 
Počuj moju teoriju.
Sve ti zavisi od godišnjeg doba.One su ka ptice.
Sada,u ovom periodu,prave i mnogo dobre devojke su zapalile na studije.Ostala deca i podosta ćurki sa kojima ne bih želeo ni verbalni kontakt.
Leti ćeš sresti sve.Tada je period kada možeš upoznmati Užčanku kakva ti je po meri.:P
 
@domacin:
Pa dobro, preterao si! Ako si ti imao neko lose iskustvo sa nekom Uzicankom,ne znaci da su sve lose! Ma Uzicanke su iskrene,kod njih nema lazi,nema prevare a sve sto misle to ce i da ti kazu! Ostro, direktno i na prvu!
 
Cek jolly_ue ne radi se o tome da li sam ja imao devojku ovde koja me je prevarila ili imao lose iskustvo.

Nisam li upravu jolly devojke 88 89 i 90 godiste su sponzoruse kod nas u gradu. Mislim cast izuzetcima ima ih dobrih ali verovatno su zauzete. Sa druge strane gledano dovoljno je otici petkom ili subotom u neke diskoteke i sve se vidi,

Ej bre bilo koja devojka manje vise nema svoje ja ovde kod nas ! sve slusa drugarice sta joj kazu, manje vise !
 
@ Protektor:
Nije mi jasno sta mi ovde treba da dokazujemo... Ja sam za grad uvek raspolozena,ali ne razumem o kakvom testu pricas.
@domacin:
Aman covece,znas li ti sta je sponzorusa?!?!?!
 
@domacin
E sad sam se iznervirala! Prva stvar: kazes da su Uzicanke 88,89,90 sponzoruse! A koliko takvih ima? I zasto generalizujes? Ja sam 88. godiste i mogu za sebe da kazem da sam jedno sasvim normalno zensko bice-uzicko zensko bice! Ne trazim ni od koga da mi placa pice, da mi kupuje parfeme, nakit ili da me vozi u besnim kolima!
Druga stvar: Ajd molim te reci mi sta podrazumevas pod izrazom "mange u gradu"? Hahahaha
 
Pazi ovako jolly to je neko moje misljenje i nadam se da ga postujes. Sa druge strane ima dorih devojaka ali do njih se tesko dolazi. Kad kazem tesko dolazi one su ili zauzete ili nece da ulaze u kratku vezi sta vec, sto postujem, Dok ima i onih sponzorusa.

Ej bre ako nemas sto u scali, ako ne poznajes vlasnike iste diskoteke, ako se ne druzis sa pojedinim mangasima u gradu nisi niko i nista,. Nemojmo sada o tome molim te. Necem se nerviram.

Ae necemo vise o ovome...

P.S. Hvalla jolly na vremenu !
 
Девојке су свуда исте, има претерано уображених, има и нормалних тотално опуштених. Зависи где излазите...
 
@ Protektor:
Nije mi jasno sta mi ovde treba da dokazujemo... Ja sam za grad uvek raspolozena,ali ne razumem o kakvom testu pricas.
@domacin:
Aman covece,znas li ti sta je sponzorusa?!?!?!

Ma Jolly srećo,ja se samo zezam sa tobom.Domaćin donekle i greši.A ja sam tebe hteo da testiram zbog tvoje tvrdnje da su Užičanke iskrene i direktne pa sam te pozvao u grad samnom.Samo sam hteo da vidim tvoju reakciju.

I da dodam - većina mojih drugarica su 88,89 godište i to su super lude i otkačene devojke sa kojima uživam da se družim.
Sponzoruše su one malo starije od mene. To vrlo dobro znam.:lol:
 
U Uzicu ima jako malo sponzorusha,verujte mi,ne da se hvalim,ali ja kad dodjem u UE imam i super kola i para,okay izgleda i sve,opet je teshko naci devojku,dal shto su previshe uobrazene,chast izuzecima.
 
Znaci u Uzicu ima mnogo dobrih i lepih devojaka,ali ima dosta Sponzorusa,jel tako?Imao sam priliku da izadjem par puta sa jednom Uzicankom,i iskreno odusevio sam se,prvo bila je opustena,novac joj nije bio vazan,cak ona je sve platila,a ni auto,ja sam dosao tada tramvajem,i da,stvarno je mnogo dobra cica,iz vasih prica zakljucio sam da sam imao srece!
 

Back
Top