REALNO

Onda si Lexin idol..na onoj temi..:D

btw..tema..Moze li jedan muskarac to sve da podnese u jednoj zeni....mislim..za uzvrat ..;)..zanimljivo da se uvek od zene ocekuje mnogo toga ili sve da bude..a sta je sa njima..da li oni treba i mogu da budu..domacini,vredni radni spremni na obaveze,macho u krevetu i elegantan na ulici..:mrgreen:

mogu.
taman toliko koliko i zene mogu da budu ova dama, domacica, ovono...
niste mi jasni casna rec....
 
Svaki muskarac zeli da ima domacicu u kuci, damu na ulici, kurvu u krevetu i zenu koja ce da mu radja naslijednike.I sve to u samo jednoj zeni.
Da li je moguce sve to dobiti u jednoj zeni:?:
I sta zene dobijaju zauzvrat:?::(

znam...pocecu sa nekom 15-ogodisnjakinjom...i oblikovati je po vlastitoj zelji :lol:
 
Svaki muskarac zeli da ima domacicu u kuci( ako zna da kuva ), damu na ulici( ako zna da se pristojno ponasa ), kurvu u krevetu( ako je naucila ) i zenu koja ce da mu radja naslijednike( ako je spremna da se zrtvuje ).I sve to u samo jednoj zeni.
Da li je moguce sve to dobiti u jednoj zeni:?:
I sta zene dobijaju zauzvrat:?::(
Kitu ubicu :mrgreen:
 
btw..tema..Moze li jedan muskarac to sve da podnese u jednoj zeni....mislim..za uzvrat ..;)..zanimljivo da se uvek od zene ocekuje mnogo toga ili sve da bude..a sta je sa njima..da li oni treba i mogu da budu..domacini,vredni radni spremni na obaveze,macho u krevetu i elegantan na ulici..:mrgreen:

Мачо за обавезе, елегантан у кревету. :)
 

Back
Top