Podela Srece...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
banana? jel pegava ili onako bledo zuta ?

ebote techno ubi ti mastu tu -tuc tuc tuc tuc tu c tuc TUC TUC zzzzz iuiui uii iuiu iu iu i u....zivni pusti the prodigy i smej se ..... ili bedaci se boli me bas pomfritic
 
banana? jel pegava ili onako bledo zuta ?

ebote techno ubi ti mastu tu -tuc tuc tuc tuc tu c tuc TUC TUC zzzzz iuiui uii iuiu iu iu i u....zivni pusti the prodigy i smej se ..... ili bedaci se boli me bas pomfritic

jedna pjegava me vec unistila odavno:cry:

ne volim prodigy..samo pravi techno..Umek,Nastic itd..

a kako da se smijem kad mi vec od ranog jutra dan postane sugav..niko nema vise razumijevanja za nista
 
kad bi meni dali jedan dan, ja ga ne bi' potrosio sam... pola dana ja bi' dao nekom, ko je dobar, a slucajno sam... eto... to je vaseg rikana najomiljenija pesmica bila kroz celu skolu... nekako mi to bas bilo ekstra... i ekstra je kad neko kao yojim to hoce da podeli nesto lepo... jer je on sad malko ulepsao rikanov dan... a rikan ce, zahvaljujuci tome, ulepsati dan nekom trecem... a taj neko treci, nekom tamo koji ce opet vama ulepsati dan... i sve u krug... i svet je malko lepsi... sto je velika stvar danas...
 
jedna pjegava me vec unistila odavno:cry:

ne volim prodigy..samo pravi techno..Umek,Nastic itd..

a kako da se smijem kad mi vec od ranog jutra dan postane sugav..niko nema vise razumijevanja za nista

kakve su ti misli takav ti je zivot !
da sam ja neki krompir znao bi ko je ovo napisao....

mani se pegave pricaj o sadasnjoj? kakva je ? jel zna da ne moze bez tebe? ili moras jos da joj objasnjavas ? :mrgreen:

bolje da preimenujem temu "nemoj da smo tuzni yioim ima najmanju pisu ajde njemu da se smejemo" i svi bi bili na podu :rotf: neko sam neko sa devojkom neko sa deckom....

evo u vetar 900gr srece posto sam se dopunio :)
 
kakve su ti misli takav ti je zivot !
da sam ja neki krompir znao bi ko je ovo napisao....

mani se pegave pricaj o sadasnjoj? kakva je ? jel zna da ne moze bez tebe? ili moras jos da joj objasnjavas ? :mrgreen:

bolje da preimenujem temu "nemoj da smo tuzni yioim ima najmanju pisu ajde njemu da se smejemo" i svi bi bili na podu :rotf: neko sam neko sa devojkom neko sa deckom....

evo u vetar 900gr srece posto sam se dopunio :)

nemam sadasnju:(
 
kad bi meni dali jedan dan, ja ga ne bi' potrosio sam... pola dana ja bi' dao nekom, ko je dobar, a slucajno sam... eto... to je vaseg rikana najomiljenija pesmica bila kroz celu skolu... nekako mi to bas bilo ekstra... i ekstra je kad neko kao yojim to hoce da podeli nesto lepo... jer je on sad malko ulepsao rikanov dan... a rikan ce, zahvaljujuci tome, ulepsati dan nekom trecem... a taj neko treci, nekom tamo koji ce opet vama ulepsati dan... i sve u krug... i svet je malko lepsi... sto je velika stvar danas...

to riki...kapiras lako je biti radostan kad je sve potaman ajmo da se nateramo da gledamo malo sa vedrije strane....tamo gde je SUNCE ! ! ! ! da se malo bodrimo....ebiga zivi smo ljudi....pa malo EKV "pogledaj me ocima deteta" ! ! !

:bye:
 
pa htela sam da napisem na trenurnoj, ali i ovde je kul.
sunce, nesica, pipi :heart: se vratila.
+ sam nocas ukljucila grejanje pa mi sad lepo.

malo negostaj da ovo bude savrsen pocetak dana. al je dovoljno blizu, tako da =D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top