Biseri korisnika Krstarice

da li prilikom seksualnog odnosa bez kondoma mogu da prilikom penetracije i razmjene fluida dodje do razmjene genetickog materijala. Znaci muskarac i zena imaju seksualni odnos bez kondome ne ostane zena trudna. Da li ta zena kasnije nosi geneticki materijal tog muskarca i da li taj geneticki materijal moze da prenese na dijete sa drugim muskarcem?

Ovo sam procitao jednu studiju gdje se govori da posebno prilikom prvog snosaja zene znaci nakon gubljenja nevinosti zena 'kupi' materijal tog muskarca i nosi ga sa sobom citav zivot i taj materijal se prenosi na njeno potomstvo

booahahahah...ovo je marfelozno.. ( :
 
u braku sam sa suprugom godinu dana. ona je sve sto sam zeleo. i ona voli mene iskreno i beskrajno,kao nikoga u svom zivotu,znam to. trudi se celim svojim bicem da mi to pokaze i da bude savrsena supruga. Pre braka,i pre nego sto smo se i upoznali imala je dve duze veze,i spavala je sa tim momcima. i to me boli. boli me tako da nisam ni sanjao da je to moguce. rekao sam joj to,i ona je plakala i plakala.i ja sa njom...ali nista se nije promenilo, mene i dalje boli,,, Kako,da prebrodim ovo? bilo kakav savet je dobro dosao.
 
ima li sta u dzezvicu?pod precku?da sakrivamo kobasicu?to su biseri za zene,pa npr.ovo nece bez kabla i utikacha proci,carobna si,gorim od zelje da budem tvoj!siris li poslovni prostor? i dr.eto toliko neka ostanee vecnost.sale malo.p.s.sprovale su uglavnom iz Zenice,od orataka iz kraja ima i masnijih ali nije za pricu.dovoljno je i ovo.daj te malo provala.pustite se njutnapozz svima koji ove male shale .procitaju.p.s.englezi kazu I would like to get to know you,ali i noni ss bezobrazni.p.s.spogledaj te kviz na BBC prime-u ja pogodim 10% pitanja,a na visoki napon 50%.pametniji su oid nas.oni moraju sve znati o filmovima,istoriji,religiji,muzici nja engleskom.mnogo je to sirok pojam,ali eto znaju sve.cao
 
Danas je sve vise bracnih parova kod kojih je muskarac, taj koji gura bebu u kolicima ili je nosi na grudima u nosiljci, dok zena sve to nezainteresovano posmatra sa cigaretom u ruci. Da bi ovakva jednakost polova bila postignuta, muskarac vise ne moze biti autoritet zeni, dok zena, u pokusaju da preuzme njegovu musku ulogu, gubi i poslednje atribute svoje zenstvenosti.

Poreklo ovog poremecaja treba potraziti u necemu, sto bismo mogli nazvati Adamovim kompleksom i Evinim sindromom.

Dok je ziveo u raju, Adam nije ispunio svoju musku ulogu, jer sa Evom nije zasnovao porodicu, iako je Bog odmah po stvaranju coveka to zapovedio. Pored inferiornog Adama, Eva nije mogla da se ostvari ni kao njegova zena, a ni kao majka. Adam se jednostavno nije pokazao kao dobar muz.

Posledica toga je da Eva luta sama rajem ne znajuci sta ce sama sa sobom. Adam niti zna gde mu je zena, niti se za nju interesuje. U takvoj situaciji, Eva susrece zmiju koja lako uspeva da joj privuce paznju i da je nagovori da ubere plod sa drveta poznanja dobra i zla. Prihvatajuci nagovor zmije, Eva postaje neverna Adamu. Njeno neverstvo nije toliko posledica nesavrsenosti njene zenske prirode, kako su to neki vekovima tumacili, koliko nedostatka Adamovog autoriteta. Eva je u zmiji nasla duhovno vodjstvo koje joj Adam nije pruzio.

Bog je zeni namenio muskarca kao autoritet. Kada muskarac nije dovoljno zreo za tu ulogu, zena autoritet trazi u nekom drugom....
:lol:
 
Има неких људи које треба редовно читати...

Ja nemam seksualne odnose, jos uvek, dok se ne udam. Ipak, tradicionalna sam, pa, takva sam i sta cu. Moje drugarice i drugari vode ljubav i razgovaraju telefonom. Cak je i jedan moj bivsi decko, dok smo se muvali, imao seks sa zenom i razgovarao sa mnom. Kada sam cula zvuke, bilo mi je neprijatno, ali on je zvao, nisam ja trosila kredit. A on je kupio onu tarifu, moj broj, tako da smo se siti napricali.
Други форумаш...

Moj broj nije tarifa, vec samo usluga... I ne kupuje se... Pretplatis se i to je sve...

Izgleda da je bio neki jako dobar hebac, stratven... Koliko je strastven, mogao bi i dnevnik da vodi dok hebe...


Реплика...



U pravu si, ja se slabo razumem u te tarife. Meni je vazno da mogu da pozeovem, slusam muziku, posaljem poruku, odem na internet i da mogu da slikam.
Toliko je strastven, vise nismo zajedno.
 
Dijenece, misli se na bisere koje neko napisao s namerom da bude ozbiljan.

Ne mislis valjda ozbiljno da je ova zaebancija sa LJiS-a nesto sto se zaista desilo?
Pretpostavljam da je ono prvo pisao korisnik Moderna Pevacica. Jel stvarno verujes da je u pitanju autentican lik?
Tj. svakako je autentican, ali su dogodovstine izmisljotina u cilju zabave.
 

Back
Top