Kako povecati zaradu putem sajta?
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Kako povecati zaradu putem sajta?

Početnik
    Učlanjen
    17.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Exclamation Kako povecati zaradu putem sajta?

Postovani:
    mnogo odgovora na ono sto me je zanimalo nasao sam upravo ovde, tako da ne sumnjam da ce se naci neko da mi pomogne.
    Zaposlen sam u frimi, tj na jednom radiju, koji se emitovao do skora na FM i paralelno na netu. Medjutim, zbog price sa frekvencijama i svega ostalog, ostao nam je samo internet.
    Za jedan radijski sajt imamo solidnu posetu, sada ide oko 1500 unikatnih poseta na dan, i na alexi ima rank oko 500.000, na google PR4, a poseta sajtu ima trend porasta. Imamo postavljene google oglase, koji nam donesu u proseku oko 3 $ dnevno, u ovome mesecu.
    Zanima me, postoji li neki efikasniji nacin da se dodje do para, a da pri tome to bude sigurno.
    Video sam na nekim sajtovima, da automatski otvara pop up, ali opet neznam kome i kako da se obratim, i koliko su oni sigurni, kao i koliko placaju. Svaki dobro-nameran savet bi nam dobro dosao, narocito sto se nalazimo u jako nezgodnoj sredini, gde se bukvalno borimo za goli opstanak, tako da nam svaki dinar dobro dosao da ostanemo i opstanemo ovde.
    (Zbog reklame ne bih zeleo da postavljam ime sajta, ali ako nekoga zanima neka mi se obrati na PP).
    Unapred hvala.
    Poslednji put ažurirao/la radiopoljubac : 17.09.2008. u 20:30

Elita xpertbet (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    33
    Reputaciona moć
    87

Podrazumevano Re: Kako povecati zaradu putem sajta?

popup, popunder i tako neki force advertajzing rade funjare to ce ti ili umanjiti web moralne norme ili oterati posetu a kinta sto ces iz toga napraviti i nije neka. Povezi neki baner sa neke affiliate mreze sa free stvari. besplatna memorija, inboxi, emailovi takve stvari posto u nashoj zemlji online prodaja ne ide bas nikako

google adds izbaci bordere a uklopi ih u pozadinu, postavi neke slichice iznad addova, koristi vishe simetrichne addove 250x250, 300x300, 336x280 od umesto bannera 728x90 i 468x60 i ubaci link addove to ce ti uvecati CTR a samim tim i google kintu
    Poslednji put ažurirao/la xpertbet : 17.09.2008. u 21:18
    vidimo se sine chim se sretnem s tvojom majkom -> http://www.youtube.com/watch?v=oPAl8YLVO0g

Početnik
    Učlanjen
    17.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Georg_Faust Pogledaj poruku
    popup, popunder i tako neki force advertajzing rade funjare to ce ti ili umanjiti web moralne norme ili oterati posetu a kinta sto ces iz toga napraviti i nije neka. Povezi neki baner sa neke affiliate mreze sa free stvari. besplatna memorija, inboxi, emailovi takve stvari posto u nashoj zemlji online prodaja ne ide bas nikako

google adds izbaci bordere a uklopi ih u pozadinu, postavi neke slichice iznad addova, koristi vishe simetrichne addove 250x250, 300x300, 336x280 od umesto bannera 728x90 i 468x60 i ubaci link addove to ce ti uvecati CTR a samim tim i google kintu
    Ovo vezano za format add google je jasno ko dan. Ali bih zamolio da mi date neki predlog za gore pomenute afilate mreze sa free stvari. besplatna memorija, inbox, a da se iz vaseg iskusva pokazao kao efikasan i dobar. Hvala jos jednom.

Elita xpertbet (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    33
    Reputaciona moć
    87

pazi ja radim sa prodajom online sto iskljucuje to sto sam ti predlozio ali isto tako znam da na nasem govornom podrucju online tesko da se bilo sta proda

procunjaj

Kod:
    www.shareasale.com
    www.linkshare.com
    www.cj.com
    pa odatle spakuj neki PPL (pay per lead) program. Koliko su isti upotrebljivi na nashem govornom podruchju zaista ne znam ali to bi bila jedina alternativa za google ads na takvom sajtu kakav si pomenuo
    vidimo se sine chim se sretnem s tvojom majkom -> http://www.youtube.com/watch?v=oPAl8YLVO0g

Početnik
    Učlanjen
    17.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pogledacu ovo, sto si dao, pazi nama dosta poseta dodje van Srbije, odnosno iz dijaspore... I vecina slusalaca radija nam je iz zapadne Evrope... Ipak, ta on line prodaja bi mozda mogla biti zanimljiva.

Slične teme

1. Kako povecati masu
    Autor zeken u forumu Ostali sportovi
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 18.08.2007., 23:52
  2. Kako povecati popularnos sajta???
    Autor bluboki u forumu Web dizajn
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 09.07.2007., 00:24
  3. Kako povecati FSB
    Autor daredare u forumu Hardver
    Odgovora: 5