Zensko misljenje...

Zzensko mishljenje je kao zzensko duppe, svaka ga ima. : )


Jeli, mali, jel' se tebi živi?:mrgreen: cccc...

Za ovo pitanje i jeste potrebno žensko mišljenje.
A evo i odgovora:
1. Alfa se rađa, i ne može se postati - bilo mužlak ili ženka.
2. Žene ne vole da se njima manipuliše (uostalom ni muškarci), pogotovo što su rođene sa većom sposobnošću manipulacije od muškaraca (kada su u pitanju odnosi između polova), pa lakše i prepoznaju kda neko manipuliše njima.
3. Koja se i zaleti, obično mlađa ili nezrela, tom Alfi neće odgovarati, jer alfama su par druge alfe.
4. Najslađe se smejem kada o sexu ili odnosima u braku piše neko ko zamišlja kako mali Đokica misli da treba, a žensko je video samo na filmu i s' preke strane ulice!:mrgreen:

Ništa ti njih ne slušaj, nego budi onakav kakav si, jer je to jedini način da nađeš osobu koja tebi odgovara - ako se praviš drugačiji, naći ćeš drugačiju, i kako će ti ona odgovarati kada ti u stvari nisi takav kako si se prikazao?
 
:worth::worth::worth::worth::worth:

Cheers!! Dugujem ti pivo... lepo receno.:drunk::drunk:

Mada su ovi sto "proucavaju" psihologiju odnosa mnogo usli u tematiku, tj. znaju sta rade... ali to bar tako zvuci na papiru. Mislim da su ljudski odnosi suvise spontani da bi se mogli raditi i po najdetaljnijem sablonu. Kontam da te "fore" ustvari rade samo kada ti umisljas.... tj. kad ih radis na curi koje ne pada na tu foru, nego je ustvari samo voljna da razgovara, ali tvoj mali puni ego misli "uh ali je radim..." ALI si podvukla jedno vazno...

Kako biti sa nekim kada si se vec u pocetku pokazao kao drugaciji? Tj. neko ko nisi... a to je gore i da se pokazes kao neko slabiji od alfa muzijaka. Lagao si.... a na zalost sam naucio da kad slazes zenu nema ti spasa.... :dash: ...onda mozes da nabijes alfa sebi u d....
 
Totalno mi je bljaks ta tehnika zavođenja, a i izrazi više nego fensi zvuče nekako bezosećajno, sterilno ma užas..Ja sam jako tvrdoglava što se tiče i samih novinskih članaka kada u njima daju neke savete, kao i ženski časopisi, ja se uopšte ne nalazim u tome, odnosno nemam potrebu da to pročitam..mislim da sve ide prirodno, spontano i da tako treba i da bude u muško ženskim odnosima...Tako da mi samo nije jasno kako ih ne mrzi da uče sve te tehnike :eek:,teško smaranje
 
Nisi valjda pročitao sve ono?

Postoje izvesne antireklame, kao kad devojci na nepotrebnoj dijeti slikama i savetima pokažeš koliko je to štetno po nju, recimo neka druga je pokušala da živi na par voćki dva meseca..... a ona iz svega izvuče nekoliko "korisnih saveta" tj. vidi kako su to drugi radili pa pomisli da bi mogla i ona :lol:

Tako će i ovu tvoju temu mnogi (posebno ovde na forumu, pošto je ovo izuzetna kolekcija ugroženih), ako ne i ti sam, zapravo iskoristiti da se podrobnije raspitaju o pojavi..... za koju eto ja prvi put čujem :rumenko:
 
Ništa ti njih ne slušaj, nego budi onakav kakav si, jer je to jedini način da nađeš osobu koja tebi odgovara - ako se praviš drugačiji, naći ćeš drugačiju, i kako će ti ona odgovarati kada ti u stvari nisi takav kako si se prikazao?
Pa cilj i nije da nađe nekog već da poebe nekog..... i da posle ta neka, ako je moguće, pobegne sama, da ne mora mnogo da je tera...
Ali ja bolje da ćutim. Meni rekli da imam mnogo loše mišljenje o muškarcima pa da se ne pokopavam dalje :tajna: :rumenko: :lol:
 
Ili kako nauciti da manipulises ljude kako bi bio Alpha male, ali naravno poenta su devojke.
Sve to zvuci ok, kao neko poboljsanje, ali onda dodje, najiskrenije, bolestan deo........

Definisanje npr sexa sa curom kao f close, pa milion tako cudnih termina za sasvim normalne stvari u zivotu, pa zatim dosta saveta po forumima da ako su ti prijatelji ovakvi i onakvi onda su average frustrated chum i ne treba da se druzis sa njima.
Pa o tome koje su pesme za Alfa male, a koje za frustrated chum..

cekaj, tebi neko DIKTIRA sta smes i ne smes ako si alpha male (sto je pojam pod znakom pitanja za mene), i onda ti, samo ako si dovoljno POSLUSAN i SLEDIS TUDJA PRAVILA postajes alpha male... hihihihihihihhi, pa tu apsurd i kontradikcija prosto bode oci...
 
Nisi valjda pročitao sve ono?

Postoje izvesne antireklame, kao kad devojci na nepotrebnoj dijeti slikama i savetima pokažeš koliko je to štetno po nju, recimo neka druga je pokušala da živi na par voćki dva meseca..... a ona iz svega izvuče nekoliko "korisnih saveta" tj. vidi kako su to drugi radili pa pomisli da bi mogla i ona :lol:

Tako će i ovu tvoju temu mnogi (posebno ovde na forumu, pošto je ovo izuzetna kolekcija ugroženih), ako ne i ti sam, zapravo iskoristiti da se podrobnije raspitaju o pojavi..... za koju eto ja prvi put čujem :rumenko:

Nisam... :eek: ...zar? Pa duze je od Ane Karenjine (koju nikad nisam procitao do kraja :mrgreen:) ti?

Ne.... ja rekoh da ima dobrih saveta... ali opstaje jezivo posle toga... bas kao sto kazu u tom linku. A za raspitivanje... pa zato smo tu.... :D ...ovo se zove forum ipak. I zato je tu tema.... ne da bi ubijali vreme, za to je TV.
Kao da nikad nisi citao o vezama... hahahaa... to je sasvim normalno. Pa toga je prepun Mens Health, Maxim i drugi casopisi te tematike. Ali je ovo ona mracna strana :worth: toga sveta.
 
cekaj, tebi neko DIKTIRA sta smes i ne smes ako si alpha male (sto je pojam pod znakom pitanja za mene), i onda ti, samo ako si dovoljno POSLUSAN i SLEDIS TUDJA PRAVILA postajes alpha male... hihihihihihihhi, pa tu apsurd i kontradikcija prosto bode oci...


Yup! The man dictates the rules. Da, pa nije da ti neko kaze, nego postoje nesto poput deset alfa male zapovesti :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:... Tj. ponasanje koje te cini pravim alfa male-om. LOLOLOL
Pa ti to pratis, i onda...kad pojedes bananu postajes....
 

Back
Top