nego, gde je red za clanstvo?

Победоносцев

Stara legenda
Poruka
83.578
Vidim da se sprema nova stranka desnog centra, i to sa jedno 20% glasova srpskog glasackog tela... a ja igrom slucaja bas u Beogradu.

Gde je centrala? Gde je red za clanstvo? Ovo je retka sansa da se udje u novu, perspektivnu srpsku stranku, sto bi rek'o nas napaceni narod, on the ground floor.

Jel' ima neko ovu bitnu informaciju? Hocu i ja jednu clansku karticu sa rednim brojem ispod 500, pa da me vidi Bog.
 
Nema nishta od toga.
Ne prvih 500 nego prvih 5000 minimum je vetj bezecovano...trust mozgova iz stare stranke...za upravne dobre,partiJski vrh,preduzetja,i naravno skupshtinu.
mozesh eventualno da budesh u nekom lokalnom opshtinskom odboru koga niko ne zarezuje
 
Vidim da se sprema nova stranka desnog centra, i to sa jedno 20% glasova srpskog glasackog tela... a ja igrom slucaja bas u Beogradu.

Gde je centrala? Gde je red za clanstvo? Ovo je retka sansa da se udje u novu, perspektivnu srpsku stranku, sto bi rek'o nas napaceni narod, on the ground floor.

Jel' ima neko ovu bitnu informaciju? Hocu i ja jednu clansku karticu sa rednim brojem ispod 500, pa da me vidi Bog.

koji red za člansto??? Nema ga. Neće ga ni biti!
Kakav šaljivdžija!
 
Vidim da se sprema nova stranka desnog centra, i to sa jedno 20% glasova srpskog glasackog tela... a ja igrom slucaja bas u Beogradu.

Gde je centrala? Gde je red za clanstvo? Ovo je retka sansa da se udje u novu, perspektivnu srpsku stranku, sto bi rek'o nas napaceni narod, on the ground floor.

Jel' ima neko ovu bitnu informaciju? Hocu i ja jednu clansku karticu sa rednim brojem ispod 500, pa da me vidi Bog.

Samo bez guranja, molim! Stani iza mene!
 
Adresa je Cika Ljubina 8 . u Beogradu,ako se misli na radikalski otpad sto se sada organizuje , mislim nije valjda da ocekujete novu stranku od Tome Nikolica,Jorgovanke Tabakovic ili opskurnih lopuza poput Igora Mirovica i onog Toskovica ?
Mada je Pobedonscev mozda u pravu sto se tice uclanjenja u prvom talasu to moze da bude veoma korisno , secam se pre dve ,tri godine kada je LDP osnovan i pravio novosadski i pokrajnski odbor kako su neki ljudi koji su odmah usli vrtoglavo napredovali .Samo pojavio se problem sto su onda poceli da suvise razmisljaju svojom glavom pa ih je Ceda ekspresno pocistio ,tako da su uslovi i da dodjes na vreme i da budes potpuni poltron,ako vec nisi naravno relativno poznato ime u politici koje samo po sebi privlaci glasove .Po meni Toma ima sanse da napravi ono sto njega ocekuju samo ukoliko uspe da privuce i neke druge relativno ugledne ljude koji nisu bili u SRS do juce , jer od njega i Vucica koji su rodjeni gubitnici ,a o ostalima da i ne pricam nema neke sanse.Verovatno bi im Maja dosta pomogla jer je ona jedini uspesan i ugledan radikal u istoriji te partije ,a problem je sto je ona sada po sopstvenom priznanju bliza DSu nego Tomi i pogotovo Mirovicu .
 
Necu da napustim NS ali zelim puno srece novoj partiji .

biki_smajliji_novi_za_shizofreni_forum_127%20gif.gif
 
Vidim da se sprema nova stranka desnog centra, i to sa jedno 20% glasova srpskog glasackog tela... a ja igrom slucaja bas u Beogradu.

Gde je centrala? Gde je red za clanstvo? Ovo je retka sansa da se udje u novu, perspektivnu srpsku stranku, sto bi rek'o nas napaceni narod, on the ground floor.

Jel' ima neko ovu bitnu informaciju? Hocu i ja jednu clansku karticu sa rednim brojem ispod 500, pa da me vidi Bog.

Чика Љубина 8, мислим да ће ових дана почети са прикупљањем потписа.
 

Back
Top