Đelić opet obećava?

Sporazum nije odblokiran a Djelic ponovo obecava? Obecava isto samo pomera rokove? Dokle bre covece? Zasto mislis da smo bas toliki idioti i da li se "obecanje" maze na leba?

Kako da ne obećava kad ovom narodu ne možeš drugačije da priđeš? Ako prestaneš da obećavaš i kažeš im šta je realnost, maltene ideš na vešala. Ne čudi mene to što on obećava, nego me čudi to što neki veruju da samo demokrate lažu, a ostalima je istina drugo ime (npr. radikalima, Kosturnici itd.)...
 
Prebacim danas na RTS jedan kad neka emisija o ovom americkom krahu i dolazi Djelic uz malo zakasnjenje i voditeljka ce:
- I evo pridruzio nam se i min. Djelic inace VELIKI STRUCNJAK za ova pitanja.Da li ste vi gospodoine Djelicu ocekivali ovo??

Na to ce Djelic:
-NE !!!


Hahahahaaaaa!!!!
 
Onda čovek nema blage veze ili se samo pravi da je pao s kruške.
Ja sam juče čitala izjavu ministarke ekonomije. Reče na račun tih šupljih obećanja: ni alas više ne seća šta je stavio na mamac... a tek birači...

Međutim, stvarno mislim da to postaje besmisleno. Ja bih se opredelila za istinu.
 
E smejao sam se pola sata. Jos coban zakasnio u emisiju i ovi prikazuju kad je dosao tamo neki mu namesta onaj mikrofon itd . i kako je seo ova mu postavi pitanje i ovaj kaze NE.
Jos ga ova prvo nahvali za nekog vanserijskog strucnjaka a na kraju ispade da ovaj pojma nema
Da sam bio voditelj samo bi mu rekao:" OK ,Slobodni ste sada .Mozete da idete."
 
Poslednja izmena:
E smejao sam se pola sata. Jos coban zakasnio u emisiju i ovi prikazuju kad je dosao tamo neki mu namesta onaj mikrofon itd . i kako je seo ova mu postavi pitanje i ovaj kaze NE.
Jos ga ova prvo nahvali za nekog vanserijskog strucnjaka a na kraju ispade da ovaj pojma nema
Da sam bio voditelj samo bi mu rekao:" OK ,Slobodni ste sada .Mozete da idete."

znajuci te pomalo ovde sa foruma, pretpostavljam da bi mu pre rekao:"Mars bre Miki Maus u p**ku mat***nu!!!"
 
B.Đelić se nalazi u teškoj situaciji ali sam je kriv.Davao je obećanja ali je malo zavisilo od njega da to sprovede u delo.Nakon odbijanja sporazuma od strane Holandije jedino što može, da forsira donošenje zakona i njihovu primenu u sferi ekonomije ako želi nešto pametno da uradi.
 

Back
Top