Primedbe, predlozi i diskusije vezane za rad pdfa

Dovla

Elita
Poruka
16.644
Иначе ако неког још увек занимају прусићи и звездице код оне листе последњи 5 чланова који су вам гледали профил... Плусић је дакле ознака да је тај члан ваш пријатељ, а звездица значи да је тај члан тренутно на форуму, али се прави да није тј има ону црвену лампицу уместо зелене :)
 
Репутација је званично завршена. Можете оцењивати туђе постове уз одговарајуће коментаре кликом на вагицу између светла активности и рипорт троуглића. Детаљније објашњење би требало ускоро да се појави у виду обавештења ;)

Такође, уведена је опција да поред свог ника напишете нешто попут статусне поруке на МСНу, ФБу и сл. Наравно, трудите се да будете пристојни јер ће се санкционисати свака непримерена порука.
 
Dame i gospodo, forumaši i forumašice - dobar dan.
Hteo bih da vam objavim da sam postavljen kao novi moderator na ovom podforumu.
U skladu sa time, zamolio bih vas za par stvari:

1. Poštovanje Pravilnika. Svako kršenje istog biće sankcionisano, u manjoj ili većoj meri.
2. Korisnici neka se ne ustručavaju da prijavljuju postove. Ako vam se čini da neki post sadrži uvredljiv tekst, po bilo kojoj osnovi Pravilnika, kliknite na
report.gif
ispod tog posta. Moderatori neće uvek u mogućnosti biti da pročitaju svaki post na svakoj temi, pa bih molio korisnike da pomažu koliko je to moguće.
3. U slučaju da imate primedbe na račun i rad moderatora (a već ih ima i i biće ih u najavi), javno u ovoj temi ili putem pp-a moderatoru se obratite sa jasnim obrazloženjem vaše primedbe.
4. Korisnici su tražili i dobili dve spam teme. Zbog ovoga, maksimalno izbegavajte spamovanje na drugim temama. Postovi koji nemaju nikakvih dodirnih tačaka sa temom i koji čine upadanje u konverzaciju u istoj biće izbrisani.
5. Teme koje korisnici budu otvarali zato što im je dosadno, biće automatski zaključavane, a korisnici opominjani.

To je sve, ako neko ima nešto da doda - neka izvoli.
Želim vam ugodan boravak na forumu Krstarice.
 
To nije realno sto oni da imaju vise kartoncica od nas?? I posle nama Dovla prodaje pricu sta ako se neki klinci udruze pa sebi lupaju pojene na reputaciju a oni sebi su nabili maksimum kartoncica ili skromna dva koja nisu nigde zasluzili!!

Људи који су модератори нису бзвз дошли на до место зар не? Иста ставр и са супермодераторима и администраторима. Не може свако да буде модератор или супермодератор већ мора да докаже своје способности и да јелте стекне некакав углед зар не? Увођењем репутација сасвим не нормално да модератори имају предност у односу на друге, али исто тако морају то да оправдају... и није ми јасно какву сам то ја причу продавао и када? :confused:
 
Znaci bice moderacije ubuduce? :roll: Ili je to prica za mlade tinejdzere? :roll:
Biće, biće.
Ja lepo kažem - ako vam se nešto ne svidja kod moderatora, vi lepo prijavite ili se žalite javno ili na PP. Ali nemojte onu odsviranu trubu da prodajete, tipa "jao što su moidovi ovde loši, modovi ovde su pravi krš". Samo konkretne predloge/primedbe/žalbe koje kažu šta, gde, kako i zašto prihvatam.

I poruka za Stefana: Budi dobar!
Jooj, ću bidnem. :rumenko:
 
Mislim da treba još jedna pobuna da bi se doveo forum u red...
Neki predlog, nešto što vam ja kao moderator mogu pomoći? Ne u vezi pobune, nego u vezi poboljšanja foruma.


A sad jedno pitanje vezano za temu, kako se kotiraju te titule, keve vam? :lol: ja legenda? :lol: to se zna i bez ovog... :mrgreen:
0-3 Nov član
4-50 Početnik
51-100 Obećava
101-500 Zainteresovan član
501-1000 Primećen član
1001- 2000 Aktivan član
2001-3000 Ističe se
3001-4000 Domaćin
4001-5000 Hiperaktivan član
5001- 7000 Elita
7001-10000 Buduća legenda
10001-15000 Legenda
15001-25000 Zaslužan član
25000+ Starosedelac

Jedno pitanje shto se tiche ovog potpisa shto ide uz nick, shta radish u tom trenutku il shta vec....

Jel mogu moderatori to da menjaju drugim korisnicima?
Mogu.
 
Овај Стефан као ови наши министри... добили функције и 'ајмо 15 дана на годишњи :mrgreen:

Ти Тина све мање заслужујеш моју толеранцију тако да се немој много радовати његовом одласку :P

И да... као што је договор, нећемо овде писати оно што не треба. Јел' тако? Тако је! Хвала. :)
 
svejedno je gde cu ovo napisati..ali malo me nervira kad neki put forum zabode pa cekam po 2 minuta da otvori stranu :roll:
a ovo se ne desava samo meni vec svima..znam kad pricam sa nekim na msn-u i u istom trenutku nam zabode i onda cekamo i cekamo xD
jel moze to nekako da se resi?

PS: ovo se ne tice pdf-a vec celog foruma krstarice ;)
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ovak,ukljucila sam opciju Pracenje poruka,i sad mi na mail dnevno stize oko 200 mailova povodom toga:lol:
Kad ispod tema ukljucim-ukini pracenje-,box se isprazni,medjutim pri sledecem postovanju,pracenje opet pocinje..

Kako da ukinem da mi se na mail salju obavestenja>/?

Уђи у кориснички профил, затим у групи Подешавања и опције изабери Измени опције и у делу Подразумевани мод за праћење теме изабери опцију Без обавештавања електронском поштом.
 
svejedno je gde cu ovo napisati..ali malo me nervira kad neki put forum zabode pa cekam po 2 minuta da otvori stranu :roll:
a ovo se ne desava samo meni vec svima..znam kad pricam sa nekim na msn-u i u istom trenutku nam zabode i onda cekamo i cekamo xD
jel moze to nekako da se resi?

Колико често се то дешава и у које доба дана?
 

Back
Top