Ratni Zlocinci u DS

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

aimar

Ističe se
Banovan
Poruka
2.998
Da li ste zaboravili jednog od najvecih regrutera za ratove u bosni i hrvatskoj i njegova delovanja?
Vuk Draskovic je bio jedan od onih ljudi koji su najvise srpske dece i ljudi poslali na ratiste u bosni i zasto zbog toga nije u hagu?
ako se demokratska stranka i njene pristalice osmeljuju tako da nazivaju seselja i tako karikiraju srs sa nekakvim zlocincima i cetnicima,zar nije blizu istine da su i oni isto toliko to kao i radikali,jer im se na poslednjim izborima pridruzio u koaliciji?
svi znamo da draskovic nije u hagu zbog cinkaroskih poslova i zbog olaksavanja americi u borbi protiv SM u srbiji,ali je ako je seselj neki zlocinac iliti huskac,draskovic je to bio ako ne i veci.
ja licno znam par maloletnih momaka koje je poslao na ratiste kao dobrovoljce i nisu se vratili.
ovo je samo jos jedan dokaz manipulacije nasim drustvom.
zar je moguce da se neko tako lako izvuce pri tom dajeci sebi za pravo da blati sve oko sebe,a druge na osnovu istog da kaznjava decenijama.i da pri tom ta grupacija bude kao neki bastion demokratije.

znaci-ds,velika srbija i tako to.........:mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Vece gluposti odavno nisam procitao,ovi nesretnici iz ostatka srs prosto ne znaju ni sami vise sta da pisu ,pa mlate li ,mlate.

De nabroj te koje je regrutirao licno Draskovic i poslao na front, i od tamo se vise nisu vratili???:dash::dash::dash:

Samo da te opomenem da se to vro lako moze proveriti.:rtfm::rtfm::rtfm:
 
Vece gluposti odavno nisam procitao,ovi nesretnici iz ostatka srs prosto ne znaju ni sami vise sta da pisu ,pa mlate li ,mlate.

De nabroj te koje je regrutirao licno Draskovic i poslao na front, i od tamo se vise nisu vratili???:dash::dash::dash:

Samo da te opomenem da se to vro lako moze proveriti.:rtfm::rtfm::rtfm:

E DECKO AJ NE LUPAJ MAJKE IZ MOG KOMSILUKA JOS OPLAKUJU DECU.....
TI SI SE NASAO..........UOSTALOM TO SE ZNA..............
 
Dobro ,morate se dogovoriti sta je bio "Verni saradnik S.M ili veliki protivnik",hajde malo na p.p pa se dogovorite.:ok::ok::ok:

Ja nema sta da se dogovaram,zna se bio je veliki protivnik.....boze pa to valjda znas.....mozda se prodavao po nekad,ali je bio protivnik jer je zeleo vlast.....a narod ga nije zeleo......pa mu sloba bio kriv..:mrgreen:
 
E DECKO AJ NE LUPAJ MAJKE IZ MOG KOMSILUKA JOS OPLAKUJU DECU.....
TI SI SE NASAO..........UOSTALOM TO SE ZNA..............

Ne lupam nista za razliku od tebe i nisam "decko" .

Opet te pitam ,daj nabroj te koje znas ,a koje je Draskovic licno regrutirao i poslao na front i u smrt.

Sve sa imenom i prezimenom,jer to je po nasem zakonu (i ne samo nasem) izuzetno teska optuzba,nadam se da je taj tvoj seseljevsko-radiklaski mozak svestan toga.:rtfm::rtfm::rtfm::rtfm:
 
Ne lupam nista za razliku od tebe i nisam "decko" .

Opet te pitam ,daj nabroj te koje znas ,a koje je Draskovic licno regrutirao i poslao na front i u smrt.

Sve sa imenom i prezimenom,jer to je po nasem zakonu (i ne samo nasem) izuzetno teska optuzba,nadam se da je taj tvoj seseljevsko-radiklaski mozak svestan toga.:rtfm::rtfm::rtfm::rtfm:

Dva moja druga iz Novog Sada(Klisa) !!!!!!!!!!
P.S
Vratili se zivi :mrgreen:
 
Ne lupam nista za razliku od tebe i nisam "decko" .

Opet te pitam ,daj nabroj te koje znas ,a koje je Draskovic licno regrutirao i poslao na front i u smrt.

Sve sa imenom i prezimenom,jer to je po nasem zakonu (i ne samo nasem) izuzetno teska optuzba,nadam se da je taj tvoj seseljevsko-radiklaski mozak svestan toga.:rtfm::rtfm::rtfm::rtfm:

ko je tebi dao za pravo da moj mozak nazivas seseljevsko radikaliski...je li a
 
Da li ste zaboravili jednog od najvecih regrutera za ratove u bosni i hrvatskoj i njegova delovanja?
Vuk Draskovic je bio jedan od onih ljudi koji su najvise srpske dece i ljudi poslali na ratiste u bosni i zasto zbog toga nije u hagu?
ako se demokratska stranka i njene pristalice osmeljuju tako da nazivaju seselja i tako karikiraju srs sa nekakvim zlocincima i cetnicima,zar nije blizu istine da su i oni isto toliko to kao i radikali,jer im se na poslednjim izborima pridruzio u koaliciji?
svi znamo da draskovic nije u hagu zbog cinkaroskih poslova i zbog olaksavanja americi u borbi protiv SM u srbiji,ali je ako je seselj neki zlocinac iliti huskac,draskovic je to bio ako ne i veci.
ja licno znam par maloletnih momaka koje je poslao na ratiste kao dobrovoljce i nisu se vratili.
ovo je samo jos jedan dokaz manipulacije nasim drustvom.
zar je moguce da se neko tako lako izvuce pri tom dajeci sebi za pravo da blati sve oko sebe,a druge na osnovu istog da kaznjava decenijama.i da pri tom ta grupacija bude kao neki bastion demokratije.

znaci-ds,velika srbija i tako to.........:mrgreen:

79dana.jpg

Evo tebi teta Dana da dadne malo suva leba da napraviš popare pa onda da cvrkućeš ko vrapče...
 
Daj imena da proverimo (licno cu to uciniti) ,kad ih je to Draskovic regrutovao i postrojao ,a nakon toga poslao na front i u smrt.....na svu srecu "vratili se zivi".

ti ces da proveris..........hm.......a kako ces da proveris ako tvrdis da draskovic nije slao ljude na front:think:
ako kako kazes nije slao znaci da nema ili ti nemas dokumentaciju da je slao,jel tako........e pa kako ces onda to da proveris........pitaces ga :hahaha::hahaha:
ej bro rekao si sasvim dovoljno,cak sam i pomislio da idem u susednu zgradu da gledam prezime na popisu stanara ali ovako nema svrhe........

sdtvarno zalim ako ti je taj ratni zlocinac neki rod ili si bio clan njegove stranke ali tako je.....:mrgreen:

HOCES LI DA TI ISPRICAM JOS I SUSRET PAR MAJKI SA NJIM,OD SINOVA POGINULIH KOJE JE ON POSLAO(nije 1 sin bilo ih je vise) tj poslao je par njih iz komsiluka,e onda mosh misliti koliko iz cele srbije...............e aj ne palamudi jos se prepricava u kraju kako ga je obezbedjenje jedva spasilo od pomahnitalih majki koje su izgubile decu............
 
Kako ti napisa,"dobro je poznato" ,da vi radikali nemate svoj mozak nego sve cekate sta ce vam vodja iz Haga narediti ,pa da formirate svoje misljenje....e to mi daje za pravo da napisem bas to sta sam napisao o vasem "mozgu".:otkacio::otkacio::otkacio:

gloopsone prestani ti i tebi slicni da nazivate radikalima ko vam padne na pamet,gde sam ja napisao da sam radikal pa me ti tako oslovljavas degenko
 
ti ces da proveris..........hm.......a kako ces da proveris ako tvrdis da draskovic nije slao ljude na front:think:
ako kako kazes nije slao znaci da nema ili ti nemas dokumentaciju da je slao,jel tako........e pa kako ces onda to da proveris........pitaces ga :hahaha::hahaha:
ej bro rekao si sasvim dovoljno,cak sam i pomislio da idem u susednu zgradu da gledam prezime na popisu stanara ali ovako nema svrhe........

sdtvarno zalim ako ti je taj ratni zlocinac neki rod ili si bio clan njegove stranke ali tako je.....:mrgreen:

HOCES LI DA TI ISPRICAM JOS I SUSRET PAR MAJKI SA NJIM,OD SINOVA POGINULIH KOJE JE ON POSLAO(nije 1 sin bilo ih je vise) tj poslao je par njih iz komsiluka,e onda mosh misliti koliko iz cele srbije...............e aj ne palamudi jos se prepricava u kraju kako ga je obezbedjenje jedva spasilo od pomahnitalih majki koje su izgubile decu............

Kako me ti oslovi....ej bre "degenko" vidis da je ovaj tvoj pajtas napisao "vratili se zivi".....valjda se moze proveriti ,ko ih je regrutirao i poslao na front...g..p si na kub i ti i ovaj tvoj pomagac,prosto ne znate ni sami sta pisete.

Sve sto si ti ovde napisao toliko je tendeciozno i glupo ,da sve svodi na ...znam vise majki i majke ga htele lincovati....daj bre radiaklsko-seseljevsji mozgu o....i ,dovoljno je procitati par tvojih poruka i sve je jasno,ko ti je "mozak" i gde formiras svoje "misljenje".:banovati::banovati::banovati::banovati:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top