ljubav je samo rec...

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
a seks su dela :p.
daklen, mozemo mi ovde da teoretisemo o ljubavi koliko ocemo, al seks je praksa brajko:P.
sto ce reci, kad cemo mi koleze forumasi i kolezinice forumasice da organizujemo jednu kolektivnu razvaljotku?

:rotf::hahaha: samo sam to tela :hahaha::hahaha:
 
Ma to su već hteli ali se svi popišmanili. Ja došla i ponela 6 pakovanja kondoma, 4 litre bebi ulja, čak sam pozajmila i onaj predimenzionirani vibrator od čupave i šta sam doživela? Stojim sama u sred zoo vrta.

Ništa vam više ne verujem :otkacio:
 
---—--—-----/´¯¯¯\/¯ ¯¯\
———--—-/—-—--—---\
———--—/—-—--—-----\
————---\——-—-----/
—————-¯|———-|¯
———--—----|—-—---|
———--—----|—--—--|
————------|---—----|
———--—----|—-------|
———--—----|—-—---|
———--—----|—-—---|
————--/'¯——-¯\—¯`\
———--/¯-----'---`-¯\ -——¯\
———-/¯----—--—¯\¨--— —¯\
——--('-———- -----)'--'-——-')
———\————---'/———--/
———-'\'————-/-•´——

ja sam spreman:)))))
 
I ja sam spreman

busilica.jpg
 
al ovako, mora da se znaju neka pravila i moraju drage koleze i kolezinice da se ispostuju u izricitim zahtevima ili zabranama.
evo, za picija znamo da nece da se skrnavi i obescasti analnim seksom. zato se mole svi ucesnici kolektivne razvaljotke da imaju obzira maksimalno i pokazu duzno postovanje prema njegovim ne-sklonostima.
ajmo dalje.
 
al ovako, mora da se znaju neka pravila i moraju drage koleze i kolezinice da se ispostuju u izricitim zahtevima ili zabranama.
evo, za picija znamo da nece da se skrnavi i obescasti analnim seksom. zato se mole svi ucesnici kolektivne razvaljotke da imaju obzira maksimalno i pokazu duzno postovanje prema njegovim ne-sklonostima.
ajmo dalje.

Ovaj... A zashto nam govorish to za Pichija? :rumenko:
 

Back
Top