II Deciji sajam; 10-12 oktobar 2008, hala 3 beogradskog sajma

marko_skyvision

Početnik
Poruka
11
U Beogradu će se u periodu od 10. do 12. oktobra 2008. godine u Hali 3 beogradskog sajma, održati drugi beogradski Dečiji sajam “Kanal D-Smešariki”, pod pokroviteljstvom Republičkog Ministarstva omladine i sporta i Skupštine grada Beograda..

Na površini preko 4500 m2 predstaviće se izlagači iz Srbije i iz inostranstva koji će pokazati proizvode i sadržaje vezane za pravilan rast i razvoj deteta.

Svi posetioci moći će da dobiju besplatne uzorke, iskoriste povoljnost kupovine proizvoda koji su dostupni samo na ovom sajmu, dobiju sve tražene informacije, da prisustvuju dečijim pozorišnim predstavama, budu u društvu omiljenih dečjih likova i još mnogo toga...
Ulaz će za sve posetioce biti besplatan.

I ovoga puta sajam će pratiti sportska dešavanja; biće postavljena veštačka stena za sportsko penjanje kao i teren na kome će se predstaviti sportski savezi i klubovi, održani mini turniri, urađene prezentacije sportova, a mališani će moći da se druže sa sportskim idolima...Na specijalno uređenoj bini svakodnevno će se održavati dečije predstave, modne revije mališana i trudnica, animacije, nagradne igre. Važan segment je i program stručnih predavanja, pre svega iz oblasti prava deteta, dečije i socijalne politike, zdrave ishrane, kao i najnovijih saznanja iz pedijatrije

U okviru izložbenog prostora sajma, biće organizovan kutak za bebe, gde će mame moći da u intimnom prostoru presvuku i podoje svoje bebe, kao i da ostave svoja kolica na čuvanje.

Da Vas podsetimo, prvi beogradski Dečiji sajam, održan od 18. do 20. aprila 2008. premašio je sva očekivanja, kako organizatora tako i izlagača, sponzora i pokrovitelja. Na sajmu je bilo zastupljeno preko 90 izlagača, a manifestaciju je posetilo preko 20 000 ljudi

 
Bas lepo Marko sto si nas obavestio.Ja sam se,kao i mnoge majke ovde na forumu u prosli sajam jako razocarala jer NISMO mogle nista da kupimo posto je sve bila velikoprodaja:rtfm:.Sajam je bio namenjen iskljucivo onima koji kupuju na veliko. Nas male kupce nisu hteli ni da pogledaju:thumbdown:.A da ne pricamo da na pojedinim standovima nisu znali ni cene svojih proizvoda:roll:.Bitno im je da su ih istakli i da su nas ljubazno slali u svoje prodavnice sa polovicnim informacijama :!: :dontunderstand:.
 
Još dva dana je ostalo do Dečijeg sajma. Vrata hale 3 beogradskog sajma biće otvorena za posetioce od 10.00 h ujutru, pa sve do 19.00. Svečano otvaranje Dečijeg sajma predvidjeno je za 14.00 a otvoriće ga Ministar za rad i socijalnu politiku, g-din Rasim Ljajić.
Takodje možete proveriti i program na bini i sportskom terenu klikom na donju slicicu.



Očekujemo Vas :bye:
 
Bas lepo Marko sto si nas obavestio.Ja sam se,kao i mnoge majke ovde na forumu u prosli sajam jako razocarala jer NISMO mogle nista da kupimo posto je sve bila velikoprodaja:rtfm:.Sajam je bio namenjen iskljucivo onima koji kupuju na veliko. Nas male kupce nisu hteli ni da pogledaju:thumbdown:.A da ne pricamo da na pojedinim standovima nisu znali ni cene svojih proizvoda:roll:.Bitno im je da su ih istakli i da su nas ljubazno slali u svoje prodavnice sa polovicnim informacijama :!: :dontunderstand:.

baš lepo što si ovo napisala - planirala sam da idem al neću sad sto posto
samo mi fali da se cimam s detetom okolo nizbogčega
TnX
 
baš lepo što si ovo napisala - planirala sam da idem al neću sad sto posto
samo mi fali da se cimam s detetom okolo nizbogčega
TnX
Ne mora da znaci da ce i ove godine da bude tako;)
Ima stvarno dobre zabave za klince (lutkarska pozorista,klovnovi...) i to za malo vecu decu, nije bas za bebe,posto oni jos uvek nemaju pojma ni gde se nalaze,a kamo li sta je klovn,a posto je tvoja cerka malo veca slobodno idi.Jest da nema nista da se kupi,ali sto se tice ostalog bilo je ok;)
 

Back
Top