stvarno sam tuzna...

Original postavio 100 %
ehhhh...
još nekoliko momcova pa ćeš na žalost oguglati kao i većina , a onda će ti biti normalno da nema ljubavi i što je još tužnije počećeš i sama da veruješ da je ljubav laž i da ljubavi nema , a sreću ćeš nalaziti u drugim stvarima ...



što zar i ja ???????? :dontunderstand:

:) pa verujes da se ljubav ubija razocarenjima??????....jesmo li se dogovorili (precutno) ovde na forumu da i dalje verujemo u ljubav, bez obzira sto smo jos u fazi ljubljenja zabaca???? :hahaha:
 
eee
ako je takooo...
pridji k' čici
ondak

ajd prevari me pa kad te :cmok: da se pretvoris u
grenouille-saute.gif
 
Bila sam sa jednim deckom skoro dve godine... Volela ga jesam naravno...Al nekako dok nekoga ne izgubite ne shvatate koliko vam je ta osoba znacila...On je to shvatao i pokazivao mi je na sve nacine...a ja? pa i ne bas...Bila sam svesna te ljubavi, al opet...nisam mu to toliko pokazivala...To je bila moja prva ljubav, moje prvo sve...sad sam skroz izgzbljena...osecam se odvratno..nisam verovala da nesto moze toliko da boli...ponasam se kao zombi vec poslednja dva meseca...iako se vidjamo svakodnevno...ne zeli da bude samnom..jer misli da ga ne volim dovoljno... Verujte da sam ocajna..Kad trazim savet na forumu...Sta da uradim da mu dokazem da ga stvarno mnogo volim? Ima li neko da je prosao kroz nesto slicno...stvarno bi mi znacilo da me neko razume... Kako posle raskida...Ja trenutno imam osecaj da nikad necu moci niti smeti da volim opet..izgleda mi kao da nikad vise necu biti srecna...:(

a inace imas 19 godine i vise nikad neces da volis:roll:....ma vazi:)
 
Bila sam sa jednim deckom skoro dve godine... Volela ga jesam naravno...Al nekako dok nekoga ne izgubite ne shvatate koliko vam je ta osoba znacila...On je to shvatao i pokazivao mi je na sve nacine...a ja? pa i ne bas...Bila sam svesna te ljubavi, al opet...nisam mu to toliko pokazivala...To je bila moja prva ljubav, moje prvo sve...sad sam skroz izgzbljena...osecam se odvratno..nisam verovala da nesto moze toliko da boli...ponasam se kao zombi vec poslednja dva meseca...iako se vidjamo svakodnevno...ne zeli da bude samnom..jer misli da ga ne volim dovoljno... Verujte da sam ocajna..Kad trazim savet na forumu...Sta da uradim da mu dokazem da ga stvarno mnogo volim? Ima li neko da je prosao kroz nesto slicno...stvarno bi mi znacilo da me neko razume... Kako posle raskida...Ja trenutno imam osecaj da nikad necu moci niti smeti da volim opet..izgleda mi kao da nikad vise necu biti srecna...:(

Organizuj, da na neki nachin, on prochita ovaj post... Ako ti se i posle toga ne bude vratio... Ono, *** :thumbdown:
 
e sad kad krenu nadobudni "sve jaki i moj-do-mojega nesalomivi i nezaljubljivi i nikad-pateci" freekovi da joj sole pamet i da je pljuju i da je vredjaju. uf unapred se jezim.

Meni njena pricha deluje iskreno, mada sam ja naivna dushica. Al' jeste ruzno, soliti nekome pamet, chak i kada ti se moze. Nadam se da nece naleteti neki indijanci da je smore...
 
ma bre...prvi ti je decko
normalno je da se tako osecas posle raskida,
sto uopste ne mora da znaci da ga volis...jel te...
nego ne znas ni za sta drugo...pa mislis da je smak sveta.

opusti se i uzivaj u zivotu...tek ti je 19 leta...
e da znas sta te jos ceka....uuu :whistling:
al' necu da te plasim. ;)
u svakom slucaju...
dolaze drugi...

:)
 
cak i da ti se vrati sad, ne bi proslo dugo dok ti ne bi pocela da se ponasas isto kao i pre... i mozda je jednostavno bas tako... postoje veze gde se jedna strana trudi i daje sve od sebe... dok druga strana samo uzima... ususkana... misleci kako je to normalno... i kako ce to dobiti od bilo koga... a nece... i ne pruza puno toga... i obicno osoba koja daje celog sebe, daje signale da je nezadovoljna... pokusava da promeni nesto... i... u jednom trenutku, shvati da to vise nije to... da ne vredi ici dalje... i pored sve ljubavi koju oseca... skupi hrabrost...

nije uvek u pitanju da nekoga ne volis dovoljno... nije uvek u pitanju to da ti nije stalo dovoljno... ponekad su osobe jednostavno... takve... neke stvari su im bitnije od toga da vole i budu voljene... neke stvari su im bitnije od toga da imaju nekog pravog pored sebe... i to treba postovati... i nastaviti dalje...
 
Bila sam sa jednim deckom skoro dve godine... Volela ga jesam naravno...Al nekako dok nekoga ne izgubite ne shvatate koliko vam je ta osoba znacila...On je to shvatao i pokazivao mi je na sve nacine...a ja? pa i ne bas...Bila sam svesna te ljubavi, al opet...nisam mu to toliko pokazivala...To je bila moja prva ljubav, moje prvo sve...sad sam skroz izgzbljena...osecam se odvratno..nisam verovala da nesto moze toliko da boli...ponasam se kao zombi vec poslednja dva meseca...iako se vidjamo svakodnevno...ne zeli da bude samnom..jer misli da ga ne volim dovoljno... Verujte da sam ocajna..Kad trazim savet na forumu...Sta da uradim da mu dokazem da ga stvarno mnogo volim? Ima li neko da je prosao kroz nesto slicno...stvarno bi mi znacilo da me neko razume... Kako posle raskida...Ja trenutno imam osecaj da nikad necu moci niti smeti da volim opet..izgleda mi kao da nikad vise necu biti srecna...:(

Naravno da ti je tesko da prhvatis da on nije vise deo tvog zivota u to smislu u kom je bio do sada.
Svaki raskid je tezak,i potrebno je vreme da ga prebolis.Normalan je osecaj koji imas sada..cini ti se da je prica o tebi i ljubavi zavrsena zauvek...ali prodje i to.Dodje trenutak kada ti opet srce zaigra zbog nekoga,zaboravis na stare poraze i krenes iz pocetka.
E sad,ako bas zelis da se pomiris sa njim,zovi ga da razgovarate.Reci mu otvoreno sta i kako osecas i mislis,samo budi dostojanstvena i mirna.Dve godine uopste nije malo.Ne razumem,da li si uradila nesto pa je on to protumacio kao znak da ga ne volis dovoljno...ili je to neki njegov zakljucak?
Svako svoje emocije izrazava na drugaciji nacin...neko lakse to pokaze,neko malo teze...valjda treba to da shvati.
Ako bas bude insistirao na tome da ga ti ne volis,da iz tog raloga ne zeli da nastavi dalje....mozda postoji neki drugi razlog....ali ti nastavi dalje...svaki period posle raskida je tezak,ali sa da preziveti.
 
Bila sam sa jednim deckom skoro dve godine... Volela ga jesam naravno...Al nekako dok nekoga ne izgubite ne shvatate koliko vam je ta osoba znacila...On je to shvatao i pokazivao mi je na sve nacine...a ja? pa i ne bas...Bila sam svesna te ljubavi, al opet...nisam mu to toliko pokazivala...To je bila moja prva ljubav, moje prvo sve...sad sam skroz izgzbljena...osecam se odvratno..nisam verovala da nesto moze toliko da boli...ponasam se kao zombi vec poslednja dva meseca...iako se vidjamo svakodnevno...ne zeli da bude samnom..jer misli da ga ne volim dovoljno... Verujte da sam ocajna..Kad trazim savet na forumu...Sta da uradim da mu dokazem da ga stvarno mnogo volim? Ima li neko da je prosao kroz nesto slicno...stvarno bi mi znacilo da me neko razume... Kako posle raskida...Ja trenutno imam osecaj da nikad necu moci niti smeti da volim opet..izgleda mi kao da nikad vise necu biti srecna...:(

ja stavljam pare na to da si se samo navikla na njega...sigurica je sigurica i sad ti se taj cvrst oslonac izmako...mislim hebo ti to kad posle dveee godine raskinete i ti tek tad shvatis da ga kao volis...nije to ljubav sreco...sad ti malo tako sazaljevaj sebe..pa ce to da prodje i sve ce biti ok
 
e, ali ozbiljno, meni alkohol nikad, ali nikad nije uspeo da ublaži tugu.
samo se onako.. razljigavim, u gorem slučaju počnem da se jako samosažaljevam.

papilotno, uzmi papir i napiši šta to tebi toliko u vašem odnosu nedostaje, videćeš da tu verovatno i nema mnogo toga što neko drugi ne bi mogao da popuni.
posle možeš da napišeš šta si dobila raskidom, čisto da se oraspoložiš.
 
istetoviraj njegovo ime na boolji. :D

maki, nano, pa gde si ti? jel hladno na -10? :D eh, kako je zivot lep...:D nego, kraljevi... kad smo vec ovde... liga sampiona pocinje veceras... sta cemo i kako cemo? barselona - sahtjor... bazel - seltik... olimpik - liverpul... psv - atletiko... panatinaikos - inter... verder - anortozis... celzi - bordo... roma - kluz... joj... bice golova, bice golova... eto meni ugradne rerne bez kredita...
 

Back
Top