Evo neceg bas "zanimljivog"

Pogledaj te
http://www.zivotinjsko-carstvo.com/forum/index.php?act=ST&f=12&t=5914&st=0

Strasno, treba tu gospodju da je sramota ako sebe naziva ljubiteljom zivotinja!!!!!
Da mi je samo znati gde tacno zivi..... Ubila bi je.....:otkacio:

Za to "ubistvo" bi, verovatno, krivicno odgovarala, a mislim da ti to ne treba :). Verovatno bi mogla i za uvredu gore izrecenu ako bi te otkrili ko si, a nista nije nemoguce. Zato, razmisljaj o necem lepsem i radi lepe stvari, kad god mozes:bye:.
 
Sa psom je veoma tuzna prica!
Mislim da je ovo prepucavanje samo dve neprijateljice, ko je kako mogao a nije, ko je sta reko ili uradio, to su njihove interne price, a taj pas je jako lose zavrsio, u ostalom kao i svi psi koje udari auto, budu bolesni a neko zeli da pomogne al nema kako!!!
 
Sa psom je veoma tuzna prica!
Mislim da je ovo prepucavanje samo dve neprijateljice, ko je kako mogao a nije, ko je sta reko ili uradio, to su njihove interne price, a taj pas je jako lose zavrsio, u ostalom kao i svi psi koje udari auto, budu bolesni a neko zeli da pomogne al nema kako!!!
 
Sa psom je veoma tuzna prica!
Mislim da je ovo prepucavanje samo dve neprijateljice, ko je kako mogao a nije, ko je sta reko ili uradio, to su njihove interne price, a taj pas je jako lose zavrsio, u ostalom kao i svi psi koje udari auto, budu bolesni a neko zeli da pomogne al nema kako!!!

ma muka mi je vise od silnog pljuvanja na zc-u...
sada idem na taj forum jednom u ko zna koliko...uvek mi skochi pritisak od njih :lol:

mada,da je trebala da chisti deo gde je pas bio-trebala je...to stoji...i ne samo to,vec je trebala i da omoguci psu malo kretanja...kakvo god da je,a ne da pas bude 24/7 u tom prljavom delu....
ali ko zna zasto je to sve tako ispalo....ne zelim da osudjujem a ne znam nista o toj zeni...ni kako provodi dan,ni koliko pasa ima u azilu...nista...
 
TRENUTNO PISEM SA KOMPA IZ KANCELARIJE!!!!!!!!!
NIKAKO ALI NIKAKO NE ULAZITE NA TAJ LINK!!!!!
PISEM VELIKIM SLOVIMA JEL JE STRASNO!!!!
bila tamo procitala ceo text i onda sutradan kad sam upalila komp samo crveni ekran,svi antivirusi probijeni,nod nasao 33 virusa i komp mi skroz otisao u aut...cak su neki delovi i pocrkali uopste mi nije jasno kako?!?!
znaci ni pod tackom razno ne otvarajte tu temu:otkacio: virus nisam inace imala na kompu vec dve godine do sad...
 
evo ja ga otvorih odmah...nisam procitao vase upozorenje i prijavi mi virus....DOVRAGA...

POD 1. MAY9...ZAŠTO OSTAVLjAŠ LINKOVE PUNE VIRUSA

POD 2. DA LI SI SVESNA TVOJIH REČI..."Ubila bih je"...

Koliko mi se cini ovbde pojedini TOLIKO preteruju u postovima i zaključcima da je to neverovatno...:eek::eek::eek::eek::eek:
 
Ja imam kaspersky i nije mi usao virus.Nego,neke dve valjda poznanice se prepucavaju preko jadnog psa kojeg su udarila kola.Prva ga je drzala u nehigijenskim uslovima,adruga se qrchi time sto ga je odvela u France de zivi kao Grof.
 

Back
Top