pitanje

Device su nekada(mada ponegde i sad jos uvek) smatrane za neshto chisto,"neukaljano",neshto bezgreshno...To je bio svojevrsni delikates za razno razne bogove "devicozdere" kojima su one prinosene na zrtvu.
I sad,postavlja se pitanje,zasto su takve religije izumrle i zashto su ti bogovi kojima su prinoshene takve zrtve extra kvaliteta,zaboravljeni??
E pa to se desilo zato shto sa dolaskom modernog doba ni device nisu ono shto su nekad bile.Eto,recimo,postoje zene koje p1tzu chuvaju za muza a shto se gooze tiche to je u opticaju.Takodje,shto se tiche oralnih zahvata i to je sasvim o,k, dok god chuvaju djanu za "onog pravog".
I eto,tako su jadni shamani i razni sveshtenici prinosili te toboze device svojim bogovima a nisu ni znali da te device i nisu u stvari device i da im je doope kao sulundar,i shta se desilo?Desilo se da su ta bozanstva kojima su prinosili device kao zrtve dobile trovanje,proliv i povracanje i na kraju,verovatno kao posledica toga,dehidrirali i umr3li...
Zato draga moja grdno greshish,nema devica,to je samo nauchnofantastichni pojam i samim tim ni pitanje ti ne valja.Predlazem da promenish naziv teme u:Zashto zrtvuju zene koje glume da su device a kroz goozu im duva promaja?
 
jao bre analni seks..fuj :confused:

Znam,meni josh ni jedna zena nije otvoreno rekla da to voli.Najcheshci su komentari tipa:"Probala sam to jednom sa bivshim dechkom ali je jako bolelo i nije mi se svidelo"...prvi sledeci komentar na listi je:"Jao,analni sex...fuj!"
Medjutim,praksa je pokazala drugo...Kazem ti,"device"su najgore po tom pitanju a i statistika kaze da 35% parova redovno upraznjava taku sortu "onih" stvari.
 

Back
Top