Elidas ' RP Thread [BETA]

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

miXed

Iskusan
Poruka
6.560
RP TEMA [BETA]

Videcemo kako ce ova da napreduje....
Ali ovaj put , da ne idemo za wow !
Svako ko ucestvuje u ovoj temi , mora da napise bar po 2-3 recenice !

Smišljajmo priču , ne izmenjujemo priču iz ostalih igara kao što se moglo videti iz prošle teme.

Dok sedim u kafani , posmatram ljude koji su puni života.... rade razne interesantne stvari...
kada se setim kroz šta sam ja sve prošao....
te moje avanture se ne mogu lako prepričati ....ali probajmo... ja sam Elidas , i ovo je moja priča ....

Bio je to jedan sunčan dan kada sam izasao iz svoje kuće , krenuo sam u nabavku.
Na putu , video sam jednog patuljka. Plakao je.
Pitao sam ga , šta mu je ? Odgovorio mi je : beži..beži dok možeš...
Pitao sam ga , gde da bežim , i zašto ? Odgovorio mi je : Tvoja kuća...vrati se ...
Trčećim korakom , krenuo sam ka kući , trčao sam kao nikada pre , kada sam napokon stigao ,
kuća je bila u plamenu! Čuo sam neko smejanje u blizini... pogledao sam oko kuće i video sam
nekoliko ljudi kako mi napadaju ženu ! Krenuo sam ka njima , ali od jednom me je neko udario iza ledja ! Unesvestio sam se ! Sledeće što sam video je...

 
......trojica muskaraca zlostavljaju moju zenu,a dete su bacili u svinjac.
Potrcao sam prema detetu,ali dvojica su me uhvatila dok me treci tukao uzarenom sipkom.
Pitao sam:Zasto?
Poceli su glasno da se smeju,pa su rekli:Idemo.
Pitao sam:Gde?
Opet su me udarili sipkom i rekli:Ne zapitkuj,saznaces kad stignemo........
 
ubacili su me u kamionet.
tokom puta, pokusao sam da prcam sa zenom, ali je bila u nesvesnom stanju, kao i dete ...
u daljini se video grad kako gori, usli smo u neku sumu, putujuci zemljanim, seoskim putem, stigli smo do odredista, kola su se zaustavila ...
 
ubacili su me u kamionet.
tokom puta, pokusao sam da prcam sa zenom, ali je bila u nesvesnom stanju, kao i dete ...
u daljini se video grad kako gori, usli smo u neku sumu, putujuci zemljanim, seoskim putem, stigli smo do odredista, kola su se zaustavila ...

...испред ниске дрвене капије.Фарма! Фарма какву бисте у било каквој другој ситуацији пожелели,сада се оцртавала предамном.
Кроз замућене,закрвављене очи сам је посматрао,на тренутак заборавивши оно што ме је снашло.
Ветрењача у задњем делу плаца.
Одједном...
 
...vrata kamiona se otvaraju. Dva figure su me zgrabile za noge i izvukle napolje, vucuci me po blatu. Jedine stvari koje sam u tom trenutku osecao su strah i neverovatan bes koji je tinjao iz mene. Vristao sam i otimao se najjace sto sam mogao, ali uzaludno.
Dva coveka me odvukose u staru stalu, punu sena. Dok su me vezali za drveni stub, jedan od njih mi je prisao i sapnuo: "Srecno", a potom je krenuo napolje. Na njegovom desnom obrazu je bio gadan oziljak...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top