Vampire Masquerade 2:Bloodlines

Igra je rpg , ali mozhesh da koristish vatreno oruzhje i mozhe se igrati i u prvom licu. Toplo preporuchujem da prvo patchujesh igru sa nekim od fanmade patcheva da ne bi imao problema pri igranju. Igra razbija , jedino malo borba zeza , a ako ne patchujete igru bagovi vas dosta j*bu.
 
Poslednja izmena:
ja sam razbijao sa svim klasama ali nikad je nisam presao jer mi je zabagovana u onom manastiru, pecini...kad skocim posle bombe na camcic, reba se loadovati sledeca misija, medjutim lodaing screen se samo ukoci i to je to...MOze li mi neko reci kako tece prica odatle i kako se zavrsava?
 
ja sam igrao sa Malkavianom, ako se tako zvao bese.. stvarno je vrh uradjena igrica, pogotovu ona misija u onoj ukletoj kuci !
Ta misija je i meni omiljena , ja pichio sa tremereom , a onaj glavni celavi tremer sa naochirama ( ne mogu da mu se setim imena ) mi je najbolji lik u igri , i naravno onaj Jack koga upoznajesh na pochetku , igra je 11/10.
A jel istina da Malkavian moze da govore sa televizorima , banderama i tako slichno ?
( pitam poshto nisam igrao sa njima)
 
Poslednja izmena:

Back
Top