NAJCESCI PROBLEMI LJUBAVNIH PAROVA?

mimus

Aktivan član
Poruka
1.489
Sta mislite koji su ti najcesci problemi ljubavnih parova,donoseci zakljucak iz svojih ali i tudjih iskustava?Licno mislim da je to komunikacija,kazu 85% slusanja,a 15% pricanja i u svakoj vezi dogodice se da partner oseti da istinski slusate sta vam govori.Vise slusanja,vise uzivanja u komunikaciji.
 
Sta mislite koji su ti najcesci problemi ljubavnih parova,donoseci zakljucak iz svojih ali i tudjih iskustava?Licno mislim da je to komunikacija,kazu 85% slusanja,a 15% pricanja i u svakoj vezi dogodice se da partner oseti da istinski slusate sta vam govori.Vise slusanja,vise uzivanja u komunikaciji.

Malo vise davanja u oba smisla kako u perverznom tako i u dusevnom! Mojne platonska ljubav OK ali brate tjelesna nas tjera na prevaru! ccc ! Tako redovno davanje i ljubakanje te razumjevanje mislim da onda nema kraja mislim to ja samo tako mislim a samo nebo zna sta je sta!;C
 
Sta mislite koji su ti najcesci problemi ljubavnih parova,donoseci zakljucak iz svojih ali i tudjih iskustava?Licno mislim da je to komunikacija,kazu 85% slusanja,a 15% pricanja i u svakoj vezi dogodice se da partner oseti da istinski slusate sta vam govori.Vise slusanja,vise uzivanja u komunikaciji.

Najcesci problem u vezama su devojke sa velikim sisama...ona mi prica nesto, a ja samo mislim kako da joj mesim te velike sise..i posle kad me pita nesto, ja i dalje gledam u njene sise..
 
Najcesci problem u vezama su devojke sa velikim sisama...ona mi prica nesto, a ja samo mislim kako da joj mesim te velike sise..i posle kad me pita nesto, ja i dalje gledam u njene sise..


mi to zovemo ---problem pileceg mozga...

Најчешћи проблеми су недостатак комуникације и лош секс.

to nije problem...to bi bila tragedija...



u mom slucaju...nedostatak vremena:rumenko:
radim,idem u skolu,pa svasta drugo,...on mi uglavnom sluzi samo za sex...mmm
a da vidite kako muskarac isto zna da kuka kao zena---ti nikad nemas vremena,ti mene ne volis,samo na sex mislis...
isti smo mi curac...
 

Back
Top