Rasim Delić osđjen na 3 god. zatvora!

Pu, mamu im ***** fašističku!!!!!!!!!!

Mogli su i da ga oslobode i pošalju na 3 godine plaćenog odmora u nekom mondenskom odmaralištu.

Pa taj turčin je težak krvnik. Vodio je najmonstruoznije svetske formacije, poput El Mudžahedin. Izdavao je direktna i otvorena naređenja za klanje svega srpskog.

I čuj, tužilaštvo tražilo 15 godina. Sramota. Nisu ga onda ni trebali optužiti. Našima za mnogo manje stvari traže doživotnu robiju.

Može li se porediti težina krivice ovog džihadovca sa onom jadnom izmanipulisanom babom Biljanom Plavšić?
 
Pu, mamu im ***** fašističku!!!!!!!!!!

Mogli su i da ga oslobode i pošalju na 3 godine plaćenog odmora u nekom mondenskom odmaralištu.

Pa taj turčin je težak krvnik. Vodio je najmonstruoznije svetske formacije, poput El Mudžahedin. Izdavao je direktna i otvorena naređenja za klanje svega srpskog.

I čuj, tužilaštvo tražilo 15 godina. Sramota. Nisu ga onda ni trebali optužiti. Našima za mnogo manje stvari traže doživotnu robiju.

Može li se porediti težina krivice ovog džihadovca sa onom jadnom izmanipulisanom babom Biljanom Plavšić?

U pravu si , da barem nije bilo onih pedeset otsecenih glava na Ozrenu pa da i podrzim presudu, ovako ... Strasno!
 
Pu, mamu im ***** fašističku!!!!!!!!!!

Mogli su i da ga oslobode i pošalju na 3 godine plaćenog odmora u nekom mondenskom odmaralištu.

Pa taj turčin je težak krvnik. Vodio je najmonstruoznije svetske formacije, poput El Mudžahedin. Izdavao je direktna i otvorena naređenja za klanje svega srpskog.

I čuj, tužilaštvo tražilo 15 godina. Sramota. Nisu ga onda ni trebali optužiti. Našima za mnogo manje stvari traže doživotnu robiju.

Može li se porediti težina krivice ovog džihadovca sa onom jadnom izmanipulisanom babom Biljanom Plavšić?

ja sam takoder razocarana visinom kazne...ali...
imas li ti bilo kakve dokaze za ovo sto tvrdis...?
i ako ih imas zasto ih nisi dao tuzitelju u Hag-u
sve ostalo je prica...nasih osjecaja i frustriranosti..
 
ja sam takoder razocarana visinom kazne...ali...
imas li ti bilo kakve dokaze za ovo sto tvrdis...?
i ako ih imas zasto ih nisi dao tuzitelju u Hag-u
sve ostalo je prica...nasih osjecaja i frustriranosti..

znas kako, dokazi...postoje
postoji i fotodokumentacija, svjedoci (konkretno mislim na slucaj Vozuce tj. Ozrena...)
pa i video snimak...
i slazem se da je i to sto je osudjen...pocetak
samo, kazna jeste smijesna...

uostalom, ajde da vidimo u kom ce se to pravcu razviti
za sada jesu Srbi i Hrvati (Santic npr.) dobijali "ozbiljne" kazne, a Muslimani...skoro pa nista...to je...vrlo...neobicno s obzirom na okolnosti; relanost... :confused:
 
Da, muslimani se predstavljaju kao jedine žrtve rata u BIH
Srbi se osuđuju zbog zločina nad muslimanima
Hrvati se osuđuju zbog zločina nad muslimanaima

debelo krme je trebalo roknuti

to je to...
muslimani jesu najvise nastradali..(samo mi znamo zbog cega ,mislim Srbi i Hrvati)
i time dolazimo do konstatacije da smo mi bili ti ( tj. Srbi i Hrvati)koji su prouzrokovali muhadedine...
oni su nasa "braca" vec prema uglu gledanja "muslimanski Srbi" ili manje "muhamedanski Hrvati"
i u nasem velikom bratstvu jedinstvu, i tumacenju povijesti, nismo primjetili da oni nisu ni jedno ni drugo, nego oni su islamisti...
p.s. i jedina sansa, po meni je, uvesti mir na cijeli region je, suradivanje Srba i Hrvata
 
to je to...
muslimani jesu najvise nastradali..(samo mi znamo zbog cega ,mislim Srbi i Hrvati)
i time dolazimo do konstatacije da smo mi bili ti ( tj. Srbi i Hrvati)koji su prouzrokovali muhadedine...
oni su nasa "braca" vec prema uglu gledanja "muslimanski Srbi" ili manje "muhamedanski Hrvati"
i u nasem velikom bratstvu jedinstvu, i tumacenju povijesti, nismo primjetili da oni nisu ni jedno ni drugo, nego oni su islamisti...
p.s. i jedina sansa, po meni je, uvesti mir na cijeli region je, suradivanje Srba i Hrvata

pa ovaj...da si nekad srela te...mladitje...kako cavrljaju na...arapskom (?)
bilo bi ti jasno da to nitko od "nas" nije mogao..."prouzrokovati"...
+ veliki se novac slio iz arapskog svijeta u BIH...pogledaj samo table ispred
dzamija i...kulturnih centara...fino pise tko je sta dao...npr. Saudijci...su bas bili siroke ruke...:)

i jeste, "Bosna" uzvratila poklon...drzavljanstvima npr....

ps ovo boldovano je...zanimljivo + suva istina, ali...sanse su nam :(((
 
Poslednja izmena:
to je to...
muslimani jesu najvise nastradali..(samo mi znamo zbog cega ,mislim Srbi i Hrvati)
i time dolazimo do konstatacije da smo mi bili ti ( tj. Srbi i Hrvati)koji su prouzrokovali muhadedine...
oni su nasa "braca" vec prema uglu gledanja "muslimanski Srbi" ili manje "muhamedanski Hrvati"
i u nasem velikom bratstvu jedinstvu, i tumacenju povijesti, nismo primjetili da oni nisu ni jedno ni drugo, nego oni su islamisti...
p.s. i jedina sansa, po meni je, uvesti mir na cijeli region je, suradivanje Srba i Hrvata

U Bosni sigurno... Ili to ili i jedni i drugi mogu da se pakuju na traktore. To je Dodik davno uvideo, i zato je veći zagovornik hrvatskog entiteta, nego sami Hrvati.
 
znas kako, dokazi...postoje
postoji i fotodokumentacija, svjedoci (konkretno mislim na slucaj Vozuce tj. Ozrena...)
pa i video snimak...
i slazem se da je i to sto je osudjen...pocetak
samo, kazna jeste smijesna...

uostalom, ajde da vidimo u kom ce se to pravcu razviti
za sada jesu Srbi i Hrvati (Santic npr.) dobijali "ozbiljne" kazne, a Muslimani...skoro pa nista...to je...vrlo...neobicno s obzirom na okolnosti; relanost... :confused:

Hrvati i Srbi su "krivci"
muslimani imaju "bonus" najvece zrtve (sto vjerojatno i jesu) i to se politicki kapitalizira...
a mislim(nazalost) da ce se razviti u pravcu fundametalizacije bosanskih mulimana sto se vec i desava...
 
U Bosni sigurno... Ili to ili i jedni i drugi mogu da se pakuju na traktore. To je Dodik davno uvideo, i zato je veći zagovornik hrvatskog entiteta, nego sami Hrvati.

slazem se...
samo (svi)Hrvati imaju ***** od predsjednika, Mesica, ciji je cilj biti sljedeci visoki predastavnik Bosne...i u skladu s tim djeluje...
Hrvati su definitivno vise ugrozeni od Srba u Bosni (izuzimajuci Hercegovinu), a s obzirom da im je uspijelo "srediti" Hrvate, sada to pokusavaju a Srbima..i pitanje je samo vremena (ako se Srbi i Hrvati ne urazume) kada ce im uspijeti
 
pa ovaj...da si nekad srela te...mladitje...kako cavrljaju na...arapskom (?)
bilo bi ti jasno da to nitko od "nas" nije mogao..."prouzrokovati"...
+ veliki se novac slio iz arapskog svijeta u BIH...pogledaj samo table ispred
dzamija i...kulturnih centara...fino pise tko je sta dao...npr. Saudijci...su bas bili siroke ruke...:)

i jeste, "Bosna" uzvratila poklon...drzavljanstvima npr....

ps ovo boldovano je...zanimljivo + suva istina, ali...sanse su nam :(((

nazalost, minimalne...
 

Back
Top