religija i vanzemaljci

Interesuje me Vaše mišljenje - kakve bi posledice po religije sveta imao eventualni događaj silaska nama nepoznatih bića sa neba...?


i zamisli jos da su neprijateljski raspolozeni prema nama, u tom slucaju bi valjda ukapirali da smo samo bedni homosapiensi i nista vise. Ujedinili bi smo se u odbrani nase majcice, planete Zemlje, nikome ne bi na pamet palo da li je hriscanin ili musliman ili budista ili blablabla...

to je moje skromno misljenje :D

izvolte ocenite ga :P
 
i zamisli jos da su neprijateljski raspolozeni prema nama, u tom slucaju bi valjda ukapirali da smo samo bedni homosapiensi i nista vise. Ujedinili bi smo se u odbrani nase majcice, planete Zemlje, nikome ne bi na pamet palo da li je hriscanin ili musliman ili budista ili blablabla...

to je moje skromno misljenje :D

izvolte ocenite ga :P

I na kraju bi US Army spasila svet naravno :rotf::rotf::rotf:
 
a sto bi trebalo da bude posledica?
zeleni mali dodju,prosetaju,eventualno kiNDapuju neku nesrecnu dushu i odu :)
mada ipak mislim da bi zeleni zavrsili svoju posetu na nekom stolu u nekoj laboratoriji...na vivisekciji....:confused:

Ja sam mišljenja da bi gorenavedeni događaj u najmanju ruku proizveo verski rat među ekstremistima u svakoj religiji, osim - što kaže Šakal - u budizmu...
Zeleni mali već dolaze, kidnapuju, vraćaju iste i sl. Ali to je već moje lično ubeđenje...
Ako neka izvanzemaljska rasa ima tehničkih mogućnosti da ostvari međuzvezdano putovanje, onda stvarno ne mogu da poverujem da je toliko nemoćna da dozvoli da ih bilo ko odavde secira...
 
Ja sam mišljenja da bi gorenavedeni događaj u najmanju ruku proizveo verski rat među ekstremistima u svakoj religiji, osim - što kaže Šakal - u budizmu...
Zeleni mali već dolaze, kidnapuju, vraćaju iste i sl. Ali to je već moje lično ubeđenje...
Ako neka izvanzemaljska rasa ima tehničkih mogućnosti da ostvari međuzvezdano putovanje, onda stvarno ne mogu da poverujem da je toliko nemoćna da dozvoli da ih bilo ko odavde secira...

4400 :lol:
salu na stranu,znajuci ljudsku vrstu,zeleni bi zavrsili kao zamorci :(
salu opet na stranu,verovatno "zeleni" ni ne dolaze
 

Back
Top