Zaljubljena žena

Poruka
20.421
Koliko zaljubljena žena može biti realna?
Može li gledati otvorenih očiju i uma u svog muškarca ili je to sasvim nemoguće kad ljubav umeša svoje prste?

Koliko znate primera da se žena toliko zataleba da ne vidi ni najočiglednije stvari?
Šta nam to rade te naše emocije kad na trenutak toliko zaglupimo da ne vidimo dalje od svog nosa?

Da li vam se dešava, dešavalo, i da li može drugačije?
Vredi li se protiv toga boriti uopšte ili je jedini lek protok vremena???
 
Kad čovek hoće nešto da previdi, on će to i uraditi bez obzira na emocije..

Meni se dešavalo upravo da se zatelebam pa da mi ništa drugo nije važno, sva sreća takva zaslepljenost nije trajala dugo... Nekako otupi oštricu, promeni se čovek potpuno.
A znam za primere da to prilično dugo traje, u stvari, kada prođe ona početna zanesenost, zaslepljenost takoreći zaljubljenost onda počinju ili ljubav ili samozavaravanje.
One koje imaju sreće da dožive ljubav, uživaju u tome. Ko doživi samozavaravanje, voli jednostrano i podsvesno pati ali se ubeđuje da je sve savršeno.. Tako nekako ;)
 
Koliko zaljubljena žena može biti realna?
Može li gledati otvorenih očiju i uma u svog muškarca ili je to sasvim nemoguće kad ljubav umeša svoje prste?

Koliko znate primera da se žena toliko zataleba da ne vidi ni najočiglednije stvari?
Šta nam to rade te naše emocije kad na trenutak toliko zaglupimo da ne vidimo dalje od svog nosa?

Da li vam se dešava, dešavalo, i da li može drugačije?
Vredi li se protiv toga boriti uopšte ili je jedini lek protok vremena???

Ja nekako kontam da je zaljubljenoj ženi najmanje do toga da bude realna - jedino je bitno da je voljena : )))

Znam da ne vide najočiglednije stvari ,,zaljubljene žene" ali neka - zaljubljene ljude ne treba dirati, čak ni iz najbolje namere, treba ih pustiti da sami dođu do zaključaka i izaberu put koji im najviše prija...

Dakle, ne slažem se sa tobom da ih treba lečiti, bilo kako bilo - možda nestvarno ili bolno ili strašno ili pak lepo, zanosno, izvrsno... ljude treba pustiti da vole, a kad vole - budi sigurna da to rade najbolje što znaju... Pa čak i to da ,,zaglupe" samo donekle ima smisla, ok im je u životu - inače bi bili preokupirani nekim drugim stvarima... možda čak i ne tako pitkim i slatkim, pa u službi toga, što da ne? :heart:
 
Koliko zaljubljena žena može biti realna?
Može li gledati otvorenih očiju i uma u svog muškarca ili je to sasvim nemoguće kad ljubav umeša svoje prste?

Koliko znate primera da se žena toliko zataleba da ne vidi ni najočiglednije stvari?
Šta nam to rade te naše emocije kad na trenutak toliko zaglupimo da ne vidimo dalje od svog nosa?

Da li vam se dešava, dešavalo, i da li može drugačije?
Vredi li se protiv toga boriti uopšte ili je jedini lek protok vremena???

Sta koliko primera? Ja sam takva. Kad se zaljubim, ne vidim dalje od nosa. Sve sto mi kaze ja verujem. Taman i da ga zateknem s drugom a on mi kaze: ne draga, nisi dobro videla, ja bih rekla: dobro :) sacuvaj boze, mrzim sebe zbog toga, al tako je to. Stanje zaljubljenosti je najnerealnije stanje na svetu.
 
Hmm....ne zaljubljujem se skroz slepo....i kad se zaljubim umem da kriticno posmatram svoje, partnerove postupke, mane i vezu uopste....

Ne volim preterane krajnosti....zlatna sredina i mera u svemu je najbolja.;)..
 
Woman in love...
Pa nije da ne znam ko sam i kuda sam posla,ali leptirici cine svoje....
I lep je osecaj ta pogubljenost - meni to ne pravi probleme,vec mi daje energiju i olaksava neke obaveze i svakodnevni zivot...
Ali mozda jedino sto ne valja je sto sam toliko izgubljena i u oblacima da ne razmisljam o buducnosti sa njim,bitan je samo trenutak...A to nije dobro.
 
Zar, u trenucima zaljubljenosti, osećanja takođe nisu realnost, samo naša, lična?
Šta će nam otvorene oči, kad se očima ne doživljava ljubav?

:dontunderstand:

а куд ћу с очима... :roll:

ето.. до сада сам мислила да имам неку фалинку... кад оно.. имам неке очи вишка....:lol:
 
Koliko zaljubljena žena može biti realna?
Može li gledati otvorenih očiju i uma u svog muškarca ili je to sasvim nemoguće kad ljubav umeša svoje prste?

Koliko znate primera da se žena toliko zataleba da ne vidi ni najočiglednije stvari?
Šta nam to rade te naše emocije kad na trenutak toliko zaglupimo da ne vidimo dalje od svog nosa?

Da li vam se dešava, dešavalo, i da li može drugačije?
Vredi li se protiv toga boriti uopšte ili je jedini lek protok vremena???



de si bre mirka??? ocemo li da se istracarimo na toj kafi ili da cekamo da ti dete maturira, pa tek onda?




zaljubljenost samo povecava prag tolerancije.

sto smo zaljubljenije, to smo spremnije da prihvatamo bez reci situacije za koje smo vrlo svesne da su nekorektne.
al` ***, zato nam je srce puno:heart:

pa dok traje..

a lepo je..
al` i stetno..

mada, kad se sve oduzme i sabere - blistamo i ten nam je savrsen.
i to je nesto.
 

Back
Top