hm...

aman, evo...nije mi palo na pamet...
po priči i pisanju bih rekla da su mi svi predaleko da bih ikoga tu znala lično....
+ slike koje sam vidjela....na-a, nemam ti pojma ko je ko...
 
Tako su se negde u Canadi muvali muž i žena (misleći da je iza kompa neko drugi) i dogovorili da se nađu. Kad su se videli, šokirali su se i momentalno odlučili da se razvedu jer su se dugo dopisivali i jedno drugom žalili ona-kako joj je muž grozan, on-da mu je žena loša u krevetu itd.

Kakav užas! :lol:
 
aman zene dajte vise od dve reci :)
i muski deo publike

palo mi je na pamet par puta jer mi se ucinilo da osoba sa kojom imam pp varijantu ili na temi zvuci (citam je) kao da je 'jedna" meni vrlo draga osoba. to je kratko trajalo jer su iz mog okruzenja jedno 99% njih na facebooku....bljak
ili lazu da nisu na krsti :think: kako god i da znam nekog u rl (a upoznao sam par njih) isto mi druzenje dodje...taki sam jednostavan krompir za koriscenje :hahaha:
 
eeee
imao ja jedan slučaj koji sam maltene zaboravio
elem ukratko
jednom prilikom dolazio ja u posetu prijatelju koji radi nešto po nekim kancelarijama
i tako tražeći ga morao sam da sačekam u jednoj kancelariji gde je na monitoru jednog od stolova bila otvorena baš stranica korisničkog profila nika sa kojim sam se intenzivno sukobljavao mišljenjima u to vreme na forumu
i taman sam se ponadao da ću live upoznati neistomišljenicu i reći joj kako je svet mali pa čak i ovaj virtualni, medjutim sudbina nam nije odredila live upoznavanje iako smo se pogledom sreli na kratko.
jer naime ona je ušla istovremeno sa mojim prijateljem koji je po običaju bio u žurbi i želeo što pre da se izgubimo u neki restoran na ručak
tako je ona sela na svoje radno mesto a mi izašli put restorana
kako ne živim u Srbiji imao sam do sad samo još jednu priliku da je sretnem ovog leta kada sam dolazio na odmor medjutim njeno mesto je bilo prazno jer je i ona bila na odmoru ili bolovanju nisam siguran.
 

Back
Top